Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Válaszolnátok 3 kérdésemre,?...

Válaszolnátok 3 kérdésemre,? Többi alul.

Figyelt kérdés

1:LCD vagy Plazma?

2:A Panasonic lcd-n jó a full HD-és az mire jó?

3:Melyiket vennétek?LCD-Plazma,Panasonic-ot?


Köszi


2010. ápr. 25. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:

1: LCD

2: minden tipusnál jo a full HD, bár a TV ben lévö filmek ezt még nem látják, ha tudsz letölteni bizonyos oldalakrol HD minöségben, azt nagyon szépen adja ( nekem LG full HD-s van ) és nagyon szép a kép!

+ Én maradok az LG nél ,a Panasonicra hallottam sok rosszat, ( de ez nem jelenti azt h ne vedd meg ) késrdezz másokat is !

2010. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne vegyél plazma tévét mert a benne lévő gázok egy idő után elhalnak sajnos...ez bekövetkezhet akár 1.5 2 év alatt is főleg ha játékra,PC monitornak használod..nem ajánlom..viszont bármelyik 1080p-s fullHD lcd tv-t tudom ajánlani aminek 50000:1 a dinamikus kontrasztja...nagyon tartósak és nagyon jók..én pc monitornak is egy LCD tv-t használok..
2010. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja és a fullHD az arra jó hogy 1920x1080 a felbontás és 16:9 a képarány
2010. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha konzolt is akarsz összekötni, akkor LCD. Mert a Plazmánál beéghet, ha valami sokáig meg van jelenítve. Pl. Ikonok. Viszont! Az új Pana Plazmáknál ezt a hibát kiküszöbölték.
2010. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. LCD

2. igen, röviden: gyönyörű kép, nagy felbontás

3. LED-LCD

2010. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ledtv-t ne vegyél mert nem éri meg ennyi pénzt kiadni egy led háttérvilágításért...mélyebbek a sötét tónusok húdenagyszám
2010. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de ha választhatnál, te is azt választanád. ;)
2010. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen
2010. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!