Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as/közel harmincas urak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as/közel harmincas urak, válaszolnátok egy kérdésemre, kérlek?

Figyelt kérdés

Ti elérve a 30 éves kort, hogyan kerestetek párt? Úgy értem, mi volt már ebben a korban a mérvadó?


-szex, kaland

-komoly kapcsolat, családalapítás

-legyen valaki, csak egyedül ne legyek


Azért kérdezem mindezt, mert én huszas éveim elején járok. Próbál közeledni felém egy 30 éves ismerősöm. Nagyon kedvelem őt, de rettegek attól, hogy csak játszani akar velem, mert fiatalabb vagyok közel 10 évvel nála. Én komoly kapcsolatot szeretnék, és nem tudom ő mit gondol.


Csak általános közvéleménykutatást végzek magamnak, amiről persze tudom, hogy nem irányadó, de statisztikának nem rossz.


Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 25. 11:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még mindig a külső dominál avagy a lelki egyensúly keresendő a hölgyben?
2011. okt. 25. 11:47
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy harminc és egy másik harminc éves férfi között is lehet óriási a különbség életfelfogásban, célokban stb. Ismerd meg a te harmincasodat, és dönts jól.
2011. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

28 volt párom amikor összekerültünk,5 év korkülönbség.Ő komoly kapcsolatot akart,olyan nőt,akivel pár év múlva családalapitás,miegyéb :)


De előtte ismerkedtem,10ből 9 30 közeli pasi csak a bugyimat akarta leszedni...

24/N

2011. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én csak annyit tudok mondani,hogy egyáltalán nem biztos hogy mivel fiatalabb avgy csak játszani akar veled. ez a korkülömbség nem vészes egyáltalán. nekem van olyan ismerősöm hogy a pasi 35, a csaj 22 és boldogan élnek együtt évek óta,és gyerek is van már
2011. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Csak nem tudok dönteni. Nagyon közvetlen mindenkivel, azonnal beszélget, mindig mosolyog.


Egyszer azt érzem, hogy van komoly oldala is, meg is szokta mutatni, máskor egy 20 éves srácot látok benne.


Nem tudom mit tegyek. Az mondjuk tény, hogy nem 1 hónapja ismerjük egymást, hanem lassan 1 éve, és nem rohant le, soha még csak félreérthető megjegyzést sem tett.


Egyszer kérdezte meg tőlem, hogy mi a véleményem arról, hogy a nők többsége pénzes férfival házasodik direkt. Válaszoltam rá. Az volt a válaszom, hogy inkább maradok életem végéig szegény, mintsem mással legyek pénzért. Erre azt mondta így igaz, megette a fene, ha a nőt meg kell venni.


Ebből mit szűrtök le?

2011. okt. 25. 12:08
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én párom 34. Az elején én is tartottam kicsit a dolgotól, de mostmár az esküvőnket tervezzük (nyáron) és családot (két év múlva). Januárba leszünk 1 éve együtt, és nagyon boldog vagyok vele.

Szerintem derítsd ki mik a szándékai, akár még jól is elsülhet.


24/Nő

2011. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Akár még jól is elsülhet"


Ez nem hangzik valami jól. :(


Én nagyon kedvelem őt, és szeretném, ha magam mellett tudhatnám. Komoly terveim lennének vele, mert olyan férfi, aki nekem kell.


Csak néha olyan vigyori, bolondos, félek, hogy még "gyerek".

2011. okt. 25. 12:19
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ilyen is olyan is van kivétel, de hogyan szűrhetném le nála.


Pl voltunk már kettesben, uriember volt, nem próbálkozott be, pedig tudom, hogy nagyon kedvel.

2011. okt. 25. 12:21
 9/11 anonim ***** válasza:
én szerintem próbáld meg vele nyugodtan. az hogy néha vigyori,nem baj! sőt! a felnőttség nem egyenlő a savanyusággal. minden felnőttbe kell hogy legyen egy kis gyerekség is,ha érted mit mondok. egy jó felnőtt az olyan (szerintem) hogy ha komolynak kell lennie akkor komoly,ha "gyereknek kell lennie" akkor gyerek.
2011. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

12:13 vagyok


Az én párom is olyan néha mint egy rossz gyerek. :) de pont ezért imádom. Néha kicsit dulifuli, néha úgy nevet, hogy azt hiszem, 10évessel van dolgom, de pont így a jó. Ha pedig nem próbálkozott be, mikor kettesbe voltatok az jó jel. Valóban úriember. :)

2011. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!