Lacika24 kérdése:

Miért zúg a tv ha valami felirat van a tv-ben?

Figyelt kérdés
zúg a tv-m ha felirat van a tv-ben,de a régi tv-nél is igy volt de azt hittem a tv rossz de ez most uj led tv és..váltsak HDMI-re? mert eddig Scart kábel van..

2016. okt. 17. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:

"váltsak HDMI-re?"


Ez kérdés? Nézz utána, mit tud a SCART, és mit tud a HDMI!?

2016. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bazzz joember! Mit kotottel te ossze SCART-al?

Ne mondd hogy az uj LED TV egy analog tunerhez van kapcsolva mert en fogom a fejem a falba verni helyetted!

Szoval: mikor valtod a csatornakat melyik taviranyitot hasznalod? He?


Szoval a regi TV-knel es tunereknel a felirat azert zavart be mert egy felharmonikus ami a feliratbol jott athuzott az audio csatornara, egy rossz kozepfrekvencias szures miatt.

2016. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen kapcsolatot használsz? Netes IPTV? Ott modem van, összekötve az elosztóval és scart kábellel a tv. NEM hdmi kábellel. KÉT távirányitó van, csatornaváltáshoz a modemét kell használni.

Egyedi műholdvevő? Erre készült set top box scart kábellel összekötve a tv-vel, műholdas antenna. KÉT távirányító van, a tv-jét használod.

Ugyanez az Mindigtv ingyenes, de hozzá készült set top box, antenna, scart kábel a tv-hez, két távirányító.

2016. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

T-home Sat tv van, a csatornákat a beltéri egység távirányitóval váltom, de akkor a százlábu a hibás? (scart)


azért azzal kötöttem mert anno még nem nagyon volt HDMI , most meg nem vettem még, azt mondták amikor kötötték hogy jo a scart is..

2016. okt. 18. 08:03
 5/8 A kérdező kommentje:
viszont most kértem kölcsön egy hdmi-t össszedugtam, a kép a hang az jo viszont a set top box nak a felbontása nagyon nagy lett, se csatornát váltani nem látok se hangerő se semmi.. mert nagy felbontás és...de hiába állitom nem igazán akarja az igazat..
2016. okt. 18. 09:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a scart kábelt, ha akkor sem jó, akkor a set top box a hibás, ha az is jó, akkor a vevőfej. Mi beleuntunk a hibákba, a műholdvevő nálunk is zúgott időnként, sőt kockázott is. Volt kábeles net és telefon, ehhez megkértük az IPTV-t, azóta minden rendben van.
2016. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Telefos szerelői mindenkinek azt mondják, hogy SCART ugyanolyan jó, mint a HDMI, tudom, mert anyámmal is eljátszották ezt. Azért csinálják, mert meg akarják spórolni a HDMI kábelt, hogy aztán eladják. Tékozló Homár cikk is volt ebből.
2016. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát scart ra már nem akarok azért akartam a HDMI-t de.. hiába álligatom ...


Kép beállítások

Nagy felbontású kimenet

Ha a vevőkészüléket egy HDMI bemenettel rendelkező FULL HD vagy HD

READY lapos képernyős televízióhoz csatlakoztatta, állítsa a HD kimenet

opciót IGEN-re.

1.

Nyomja meg a MENU gombot, válassza a STB beállítása opciót, majd

nyomja meg az OK gombot.

2.

Válassza a Kép beállítások opciót, majd nyomja meg az OK gombot.

A HD felbontás menüben válassza a kívánt felbontást (1080i vagy 720p)

Válassza ki az AUX SCART videó szabványt (kompozit vagy S-VIDEO).

Ha a dekóder HD kimenetét használja, az YPbPr letiltásra kerül.

Ha engedélyezi az YPbPr-t, az RGB kimenet a TV SCART csatlakozón

letiltásra kerül.

Az új beállítások megerősítéséhez nyomja meg az OK gombot. Nyomja meg

a Back gombot, hogy kilépjen a módosítások mentése nélkül. A menü képernyőből való kilépéshez nyomja meg az Exit gombot.


végigzongoráztam.. :( a kép szép jo de ép a tv2 röl az rtl rekapcsolnék akkor menü jön ki h 3 tv-n nem fér el.. :(

2016. okt. 18. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!