Vecaaa kérdése:

Terepen jól használható távirányítós autót szeretnék. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretném meglepni a Párom, egy távirányítós kisautóval. Olyan kisautóra vagyik, ami terepen is jól hasznalható. Tudnátok ebben segíteni? Vegyek terepjárót? Valakinek esetleg van ilyen kisautója? Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)

2016. okt. 29. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt szánnál rá? Mert a Tesco gazdaságos kocsik a küszöbön sem mennek át, nem hogy terepre menni velük.
2016. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, hogy mennyid van, mert 15-20 ezer Ft alatt nem nagyon érdemes gondolkodni semmiben sem, és ez még mindig nem drága. Ez pl egy jó választás lehet:

[link]


[link]


Az árért cserébe ezt tudja:

https://www.youtube.com/watch?v=ggbvFI_nLao


Carrera, Dickie Toys játékai között érdemes szétnézni. De az ilyen 5-6-7 ezer Ft-os New Bright márkát és társait felejtsd el. De mondom, ha rászánsz egy kis zsetont egy Tamiya RC autóra, mellélőni nem fogsz. Tartós, szívós, az élményfaktor meg az egekben.

Tamiya jó márka, makettezők, RC-sek szeretik nagyon.

2016. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb. 20 000 ft-ot szántam volna rá. Néztem még ilyen terepjárókat. Nem tudom, hogy az ilyenek egyáltalán nem jók? [link] Azt hittem, hogy csak az a lenyeg, hogy minél nagyobb kereke legyen :D
2016. okt. 30. 20:20
 4/7 A kérdező kommentje:
A terepre menni amúgy azt jelenti számomra, hogy a kertben elmenjen. Ami hol földes hol füves. :) Szóval nem fogjuk elvinni a rétre a kutyával együtt sétálni :)
2016. okt. 30. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt mondja, hogy az autó 18cm hosszú, a kerekei lehetnek kb. 5-6 cm átmérőjűek? Ez nem túl sok. Nézd, amit a pénztárca és az értékrendszer enged. Viszont az ilyenekkel tényleg csak alacsonyra nyírt füvön és nem túl bonyolult földes úton szabad menni. A magasabb fű az hamarabb leszívja az akksit, a komolyabb földes úttal meg nem fog tudni mit kezdeni. A képen is látszik, hogy nincs komolyabb lengéscsillapítója, se semmi. Ezek inkább a lakótelep betonjára valók, vagy a szobában szórakozni.


Nekem anno megvolt ez, nagyon strapabíró cucc volt. Tényleg tudta azt, amik a videóban történnek.

https://www.youtube.com/watch?v=3qM0UWNqxkw

2016. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2016. nov. 1. 13:57
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziklamászó kisautóra érdemes beruházni? (pl:

[link]


[link]

2016. nov. 10. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!