Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hordozható bluetooth...

Milyen hordozható bluetooth hangszórót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Apukámnak szánom karácsonyi ajandeknak.

Rengeteget vezet es kellene neki hogy tudjon telefonalni vezetes kozben. És természetesen zene lejatszasra. Max ára:8000 ft.

Ebben a kategoriaban melyek azok amelyeket erdemes lenne venni? Fontos h sokaig jo legyen es ne romoljon en 1 honap hasznalat utan;szep es hangos hangzasa legyen.


2016. nov. 2. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy maximum árként olyan kategóriát lőttél be, ami a leges-legalja a kínálatnak. Az ilyet szerintem nem érdemes megvenni, ha azt szeretnéd, hogy használni is jó legyen. 2x 3W teljesítményű kis cuccok, vezetéshez szerintem nem elég, főleg kihangosítóként. Azon kívül hova teszi a fater az autóban? Mi adja a Bluetooth jelet? Mobiltelefonról nyomná? Akkor meg a telefon merül le hamar. Sokkal több értelme lenne autós használatra egy Bluetooth-os autóhifi fejegységet venni, csak hát azokból is többszörösébe kerülnek a legolcsóbbak, mint amit erre szánsz. Vegyétek meg inkább közösen, összedobva a pénzt, mint hogy vegyél 8000-ért valamit, ami aztán csak porosodni fog valahol, mert használhatatlan.
2016. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az autórádió működik neki? Ha igen, akkor ilyet javaslok: Xiaomi Roidmi 2S

Ezzel útközben tudja tölteni a telefont, átjátszhatja a zenét a meglévő autórádióra (FM transmitter) és a beépített mikrofonnal kihangosítókánt is működik.

2016. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben:)koszonom szepen a valaszokat :)
2016. nov. 3. 12:24
 4/4 anonim válasza:
Én személy szerint a JBL GO-t ajánlom neked, mivel az ára 8-9 ezer ft, és a minősége is jó
2016. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!