Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung közép kategóriás LED...

Samsung közép kategóriás LED TVi sokkal kevésbé tartósak, mint a többi gyártóé?

Figyelt kérdés
LG ajánlott? SONY nem jön be. Panasonic tetszik még, arról jókat hallottam eddig.

2016. nov. 6. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én régi, kisebb (82 centis) Samsung tévém kb. 10 éve műxik hibátlanul, most már elsősorban monitornak használjuk. A gyereknek most vettünk egyet a koliba használtan, szintén tökéletes.
2016. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy 10 éve mi volt, az ma már nem reveláns
2016. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy kevésbé tartós a Samsung? Ha sok meghibásodásról hallasz, az ezért is van, mert a Samsungból adják el a legtöbbet. Nyilván, akkor abból többet hall az ember, de lehet százalékban kevesebb meghibásodása van mint pl. Panasonicnak.

Nekem Sony van már 6 éve, még nem volt vele baj.

2016. nov. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekunk van egy Samsung 40" tavaly lett vasarolva. Azota megjelent rajta egy zold csik fuggolegesen 2x, mind a 2x kijelzot csereltek. Azota mukszik.


Masik szobaban egy LG LF650V 32" van, az fel eve van meg es no problem.

szerintem az LG jobban megeri

2016. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Hogy 10 éve mi volt, az ma már nem reveláns"


Ez igaz, de akkor mi alapján jelenthetünk ki olyasmit, hogy melyik márka tartósabb?:-) Egyébként az újabb, két éve vásárolt okostévém is Samsung, azzal se volt még gond.

2016. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!