Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi baja lehet a hangcuccomnak?

Mi baja lehet a hangcuccomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Erősítőm egy Sony STR-DB930

Hangfalaim: Proson Tower V6


Múltkor házibulit tartottam, amikor egy nagyon intenzív égett szagot éreztem a hangfalaim irányából. Mindkét hangfalamnak azóta is erős égett szaga van.

Mikor a upc boxot rákötöm jó hangja van, egy kis recsegést leszámítva, viszont mikor jacken keresztül a gépem, vagy telefonomat kötöm rá olyan, mintha nem lennének se magasak, se mélyek. Mi a a fene történt? Az erősítőm szállt el vagy a hangfalak?

Kérlek, csak olyan írjon akiben segítési szándék van, mert a netharcosokat nemcsípem :D


2016. nov. 7. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a tekercsek éghettek meg a hangszórókban ,vagy a hangváltóban ,vagy a hangváltó kondik mentek ki,az a legjobb eset.Nem hiszem,hogy az erősítőnek lenne baja,de azt tesztelheted ha van másik hangfalad.
2016. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor csere?
2016. nov. 7. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy akkor tudok embert aki ránéz és nem húz le,mert sokba kerül egy ilyen történet.Lehet mindent javítani elvileg,és mondom,lehet ,hogy csak a hangváltó égett le.Meg kell nézni.Ha benyomod a mélyhangszórók membránját,akkor hallasz valami súroló hangot?Ha nem ,az jó lenne.
2016. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincsen semmi hang mikor gyengéden beljebb nyomom a membránt. Fontos még mondani, hogy csak a magassugárzóknak van égett szaga, de azon nem tudom kipróbálni mert egy műanyag rács védi őket, amit nem lehet levenni.

Nem pesti vagyok sajnos :( Itt van egy hangtechnika bolt a közelben ott hátha szerencsém lesz.

2016. nov. 7. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!