Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 3 HDD csere után...

Playstation 3 HDD csere után nem működik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

PS3 slim 320gb 3004B. Beletettem egy Toshiba 500gb hdd-t, ugye letöltöttem a frissítést pendrive ra PS3/UPDATE mappa is meg van amibe beleteszem de semmi. Nem találja a gép a frissítést. CD-vel is próbáltam ott sem....

Azt írja "No applicable update was found. Connect storage media that contains update data of version 4.81 or later, and then press the start and select buttons at the same time"

Még direkt a régióra is odafigyeltem úgyhogy tuti jó frissítést szedtem le.



2016. nov. 16. 15:27
 1/1 A kérdező kommentje:
Fél napon át kutatgattam mire találtam egy olyan tippet hogy amikor megnyomom a start+select gombot utána húzzam azonnal ki a joystickot. Működik! ELKÉPESZTŐ
2016. nov. 16. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!