Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnék pendrive segítsé...

Hogyan tudnék pendrive segítségével zenét hallgatni az autóban?

Figyelt kérdés
Van egy Skoda Octavia 2-m, amiben gyári rádió van, ezért állítólag nem lehet bele autórádiót venni, a két méret különbsége miatt. Nos hallottam hogy van ilyen usb auto charger, amit a szivargyújtóba lehet helyezni, meg olyanról is, amit be kell építeni valahogy a műszerfalba. Melyik lenne jobb? Egyáltalán az előbbi segítségével tudok váltani a zeneszámok között? És ezek mennyire megbízhatóak, mert hallottam hogy rá kell először csatlakoztatni a rádió frekvenciájához, meg ilyesmi. Ez nem ront a minőségen, egyáltalán egyszeri beállítás ez?

2016. nov. 17. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

van ilyen, de allandoan ki be kell tenni, eldugni, stb.

nekem feltortek az autot, elrontottak a zarat, csak azert hogy elvigyek a lejatszot.

es egyebkent pocsek minosegben jatssza le.

2016. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szivargyújtós fm-transzmitterek pár ezer forintba kerülnek, én a céges kocsikban szoktam használni, mivel valamelyikben még kazettás magnó van.

A beállításuk annyi, hogy a rádiót a megfelelő frekvenciára csavarod, az alapértelmezett 87.5MHz szokott lenni, de ezt lehet állítani, mert ha pont egy erősen sugárzó rádióadó van ugyanezen a frekvencián, akkor az már belezavarhat.

Természetesen lehet számot váltani, valamelyikhez adnak kis távirányítót is.

Elég megbízható, nekem a hangminősége is elfogadható. Amikor hosszabb úton voltam (külföldön), akkor előfordult, hogy a frekvenciát kétszer arrébb kellett csavarnom, a rádióadók miatt, de ez ugye két gombnyomás: egy a transzmitteren, egy a rádión. Ennyi kényelmetlensége van, meg hogy ki-be kell húzgálni, ha kiszállsz, beszállsz.

2016. nov. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 18. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!