Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért olyan drága a ps4, xbox...

Miért olyan drága a ps4, xbox one mint 2 havi albérlet? és miért olyan drágák a játékok mint egy heti kereset?

Figyelt kérdés
Igen a keresetem kevés,de ezzel biztos nem vagyok egyedül.magyarországon az xbox 360 is az rgh miatt lett oly sikeres szerintem.Vagy a ps 2 is a maga korában a másolás miatt..szoval azt gondolom nagyon kevés ember tud ma a legujabb játékokkal játszani mondjuk meló után..nem ez lenne a lényege?a szórakozás?kb 19880 egy legujabb játék..Az 142 napig 1 kg kenyér a tescoban.vagy fél havi lakbér,hogy legyen hol laknom..szoval tekintve a béreket/árakat szerintetek reális 1 legujabb játékért ennyi pénzt elkérni ma magyarországon?
2016. nov. 19. 11:10
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Mert ennyiért is megveszik őket, azért.
2016. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Ja és az Iphone?
2016. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Én pl nem tudom megvenni őket.Átlagban 1 hét alatt kijátszom egy játékot.nem kérdeztem volna semmit,ha olyan rendkivüli lennék ma magyarországon a 80 ezres keresetemmel..szerintem pont hogy ha olcsobb lenne többen megtudnák venni,tehát nagyot nem buknának rajta..eredeti filmet sem vesz mindenki,de arra azért néha kifizeti az ember
2016. nov. 19. 11:38
 4/45 anonim ***** válasza:
Hát pedig szerintem manapság kevesebben vesznek filmet, mint konzolt. Van ilyen, ennyibe kerül, éld túl. Úgy se tudsz vele mit csinálni.
2016. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Nagy átlagban mindig akkor bírok megvenni egy konzolt,mikor már kihalt(hogy tiszta legyen a kép hogy"akkor mivel játszom?"a kérdésem az volt hogy Reális e majd'20 ezer ft egy játékért?általán mit érez/gondol aki kirakja a boltba annyiért?hol vagyunk?japánban?new york ban?hol élnek ezek???szerintem csak akarat kérdése lenne megoldani a dolgot..
2016. nov. 19. 11:52
 6/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!igazából tényleg nem tudok vele mit csinálni,csak kiváncsi voltam más hogy látja a dolgot..aránytalan árakról van szó szerintem.szándékos kirekesztésről..vagy egyszerűen elegánsan leszarják a kisembert..mert szerintem olcsóbbak lennének a játékok,gépek,akkor mivel többen megtudnák vásárolni,nem lenne olyan nagy a deficit..vagy egyáalán nem lenne..igy most meg kizárólag egy réteg tudja használni a ps 4 et mondjuk..
2016. nov. 19. 12:07
 7/45 anonim ***** válasza:
Azért a világ minden termékét nyilvánvalóan nem tudja mindenki megvenni. Van aki mondjuk 10.000 forintért sem tudná megvenni, de attól nem fogják egy ezresért adni. Mindig lesznek emberek, akik nem tudnak megvenni valamit.
2016. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
De amíg annyian meg tudják venni, hogy dől hozzájuk a pénz, addig adhatják ilyen áron, mert (akkor javítok az értetlenséged miatt:) ELEGEN MEG TUDJÁK VENNI, hogy nekik nyereséges legyen.
2016. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Igen,nem értem miért nem lehet mindenkinek elérhető.szerintem minden csak akarat kérdése,nincs lehetetlen.pont ezt mondom hogy ha olcsóbb lenne a konzol,a játék,akkor többen vennék.erre irtam hogy elegánsan leszarják a kisembert..igen van mindig amit nem tud megvenni az ember.de az IPHoNE elég rossz hasonlat,mivel egy olcsó androiddal tudom helyettesiteni,de xbox 360 on nem fognak menni a ps 4 játékok,sem ps 3 on..tehát eleve kivan zárva az ember,nincs olcsobb,de hasonló mint az általad emlitett Iphone nál.
2016. nov. 19. 14:22
 10/45 A kérdező kommentje:
De persze mindenhol ez van tudom..rohadt drága pl egy könyv is.de van könyvtár..a filmek is,ja..de ott ha nincs pénzed blue rayra veszel egy sima dvdt..stb..stb..mindenhol van alternativa..szerintem semmi nem indokolja azt hogy ilyen drága ma magyarországon egy ps4,vagy a játék rá..1gép =2 havi lakbér..1 játék=fél havi lakbér..átlag fizu 80,90..hááát nooooormááális"?!
2016. nov. 19. 15:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!