Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért olyan drága a ps4, xbox...

Miért olyan drága a ps4, xbox one mint 2 havi albérlet? és miért olyan drágák a játékok mint egy heti kereset?

Figyelt kérdés
Igen a keresetem kevés,de ezzel biztos nem vagyok egyedül.magyarországon az xbox 360 is az rgh miatt lett oly sikeres szerintem.Vagy a ps 2 is a maga korában a másolás miatt..szoval azt gondolom nagyon kevés ember tud ma a legujabb játékokkal játszani mondjuk meló után..nem ez lenne a lényege?a szórakozás?kb 19880 egy legujabb játék..Az 142 napig 1 kg kenyér a tescoban.vagy fél havi lakbér,hogy legyen hol laknom..szoval tekintve a béreket/árakat szerintetek reális 1 legujabb játékért ennyi pénzt elkérni ma magyarországon?
2016. nov. 19. 11:10
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Nem tudok olvasni faxkalapok?már leírtam:Andika,addig ilyen drága lesz amig ilyen önjelölt mammutcégvédők lesznek mint te,ez az agy átprogramozása..igen,minden akarat kérdése,a megértés is,már fentebb emlitettem hogy a hozzád hasonlóknak szántam a kérdést,hogy igy reagálj mint most,és ráébredj milyen ostoba vagy és szánalmas.igen másik okos,a kérdezőnek több esze van mint nektek,pont azézt irtam ide.velem lehet vitatkozni,bár ahhoz ellenfél kéne,vagy az hogy minimum egy szinten legyünk..andi,nem tudod hogyan lehetne olcsóbb?ha elmondom mit ér az egész?de segitek,amig lesznek ilyen idioták akik megveszik ennyiért addig drága lesz..vagy amíg fel nem törik a másoládvédelmét..az xbox one(nekem most az van) most pl sokkal olcsóbb,ez is egy megoldás a sok közül,hogy felujitott gépeket dobnak a piacra....nem vagyok sem közmunkás,sem konzoltalan..egyszerűen csak untam a stilusotokat,ahogy itt osztjátok a kérdezőket..de tőlem teleregényt is írhatunk,ugysem tudok észt adni..ugyanazért drága a ps4 mint,amiért ekkora a szegénység a világban:a gazdagok miatt.
2016. nov. 25. 13:44
 32/45 A kérdező kommentje:
Vagy egy másik példa:ugye az emberek 75%a ugy volt vele,hogy megvesz egy dvdt,és akkor van egy életre egy dvdje..lehet nézni sok sok divx filmet óccón!mindenki elvan,tök boldog,erre mi történik?szinte kizárólag mkvbe kezdik felrakni mindenhova a filmeket..szerintetek kizárólag olyan emberek léteznek akit érdekel az árnyalatni javulás,egyáltalán mindenki otthonában hd tv van?hogy a ps 4/one csatlakoztatására gondoljak..ps 4 pro is megjött,ha valakinek nem lenne elég jó a hd..elvan hajolva a világ a gazdagok kiszolgálása felé,és a kisemberek,vagy a szegények isszák meg a levét
2016. nov. 25. 13:59
 33/45 A kérdező kommentje:
Én azt mondom hogy nem is az a kérdés,hogy hogyan lehetne olcsóbb,hanem hogy hogyan lehetne mindenkire gondolni.pl a csatlakoztatásokkal,hogy eleve gondolnának arra akinek nincs hd tvje..itt kezdődik az emberség,mert emberek vagyunk,nem?vagy:meddig tartana gyengébb grafikával kiadni a játékokat az előző konzolokra?hm?ez az akarat kérdése!de helyette mi van?totálisan kizárnak egy réteget,emberek millióit,és csak egy eltaró elitre koncentrálnak.
2016. nov. 25. 14:16
 34/45 A kérdező kommentje:
Én is a Mortal x miatt vettem onet..hogy őszinte legyek eltudnám képzelni ezt 360 on is,kicsit kevesebb poligonnal,stb stb..és jöttek,hogy jajj,nem tudták ugy lebutitani hogy menjen x360 on,vagy ps3 on..Ez a HAZUGSÁG..az igazság h NEM AKARTÁK.. ez nem rólam szól,fogjátok már fel..az összes szegény/átlag polgárról..hozzáállásról,rólatok,rólam(is),Mindenkiről.
2016. nov. 25. 14:26
 35/45 A kérdező kommentje:
Mai utolsó tanitásom arról,hogy a gazdagok teremtik a szegényeket:Egy költői kérdés:kik és miért törik fel a konzolokat,miért másolnak,töltögetnek le mindwnt?miért?és hogyan lehetne megszüntetni?(remélem nem csak én tudom a választ..)
2016. nov. 25. 14:54
 36/45 anonim ***** válasza:
Ha lehetne veled vitatkozni, akkor hagynád is, érveket állítanál fel az állításod mellett, nem káromkodnál, mint egy retardált ovis. Képtelen vagy felfogni, hogy akinek nincs pénze, az nem vehet meg egyes dolgokat? És igen, van, amiből a drága is az olcsóbbik. Például ezek a konzolok-pc-k a közép, és felső réteget célozzák meg. Sajnálatos. Itt a remek példa: nemrég egy gyerek itt picsogott, amiért ő keres hetente 500Ft-ot (diákmunka) egy boltban, árufeltöltőként, és hogy így évekig kell gyűjtenie, míg vehet egy Oculus Riftet. Érted? Nem csóróknak találták ki, nem havi 50-80-at keresőknek. Jöhetsz azzal a dumával, hogy csak akarat kérdése, de annak semmi értelme. Attól még, hogy egy ideig lenne pénzük arra, hogy olcsóbban árulják, egy idő után elfogyna a pénz. És, mivel a konzol ára nem elegendő a szolgáltatások fenntartására, csődbe fog menni. Látszik rajtad, hogy 50-80-at keresel valami átlagmunkával, hiszen nem látod át a dolgokat, és csak rinyálni tudsz.
2016. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Kérdezőkém... oké, fogadjuk el az érvedet. Mondjuk, hogy azért ilyen drága, mert az ilyen ostobák, mint rajtad kívül kb mindenki aki ezt a kérdést olvasta, megveszi ennyiért. Igen, megveszem ennyiért. És ha kétszer ennyibe kerül, akkor is megveszem. És megfogom a következőt is. Mert nem vagyok és nem is leszek egy átlag alatti, csóró közmunkás, vagy bármi ilyesmi, és ha qrva sokba kerül, akkor is van és lesz is pénzem megvenni. A magadfajta csóróknak ha nem tetszik az ár, sírjanak csak. Engem pont nem érdekel, hogy mennyi, mert megtehetem. És minden középosztályban élő ember megteheti.
2016. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Ha lenne eszed,meg tudnál olvasni már emlitettem neked,nektek hogy a középosztály nem teheti meg.miből számolod a középosztályt?a középosztályból..pont az ilyen én megtehetemeknek szántam a dolgot ezt az egészet..képzeld megtehetemke,én a segitőiparban dolgozom,és ha lenne eszed,rájöhettél volna,hogy az átlag polgár nevemmel ,az átlag polgárokat képviselem. Akik meg azt szarják le hogy te megteheted..szoval te ostoba barom,ha nem tudsz olvasni,nincs eszed,akkor minek a pénzed?észt,jótékonyságot,együttérzést nem adnak pénzért tudom..a világ a magad fajták miatt tart itt..középosztályt számolni a középosztályt..tényleg,te elvégezted?amugy itt a nyoma hogy ki kezdte a káromkodást..tanuljatok meg olvasni..
2016. nov. 25. 20:56
 39/45 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért,androidról pötyögök..nagyon szórakoztatóak,és szánalmasok is vagytok egyben!!szoval megtehetemke..ez vagy te..jusson eszedbe ez a hozzáállásod,mert biztos vagyok benne hogy azt kapod amit megérdemelsz..az ilyen öntelt,szeretet nélküli emberek nem húzzák sokáig..szoval te ostoba:szerinted meddig tartana kiadni a játékokat régi konzolokra,meddig tartana a hdmi mellé berakni 2 portot..vga,scart..ezekkel az apró dolgokkal gondolnának másokra is,ez a bajom,hogy a negtehetemek az egyetlen lényeges nézőpont..
2016. nov. 25. 21:08
 40/45 A kérdező kommentje:

Megtehetem!a megtehetemek miatt nem tehetik meg nagyon sokan engem azok az emberek érdekelnek jobban..akik nem tehetik meg..egyelőre ennyi,kihoztam belőlled is az őszinteséget.ezt hogy én megtehetem,és ez a lényeg"..én a helyedben egy ilyen mondat után felköpnék és aláállnék!



Amugy nagyon jó az oldal,gratula a szerkesztőknek!kitartást,türelmet kivánok a néha tényleg fura kérdésekhez!boldog karácsonyt!boldog új évet mindenkinek!sziasztok!

2016. nov. 25. 21:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!