Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pécs mennyire drága város?

Pécs mennyire drága város?

Figyelt kérdés
Albérlet, élelmiszerek, tömegközlekedés, szórakozás stb.

2016. márc. 1. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Albérlet attól függ. Mi most egy 3 szobás lakásban vagyunk 60000-ért. 60-65-nél kezdődnek és a határ a csillagos ég, mondjuk attól függ, mit akarsz és hányan vagytok. Belváros drágább, van hogy egy 2 szobás albi 100 000 Ft.

Élelmiszerek. Mi az Aldiban vásárolunk, meg néha Tesco, Spar. Nem vészes szerintem. Egy kisvárosi Coop-ban szerintem durvább árak vannak.

Krumpli 189 Ft /kg, tej: 169 Ft/l. (Tegnapi Tesco :)).

Tömegközlekedés: elég jól mennek a buszok, de vannak időszakok amikor nagyon tömve vannak. Bérlet: összvonalas: 7055 Ft, diák: 3475 Ft. Jegy: 300, sofőrnél: 400 Ft.

Szórakozás: mi "kocsmázni" szoktunk járni. Vannak olcsóbb és drágább helyek, attól függ milyen igényeid vannak.

2016. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Neked Csak Garage válasza:
Élelmiszerekről pár szó: Tesco, Lidl, Spar. Itt vásárolj, én mindig itt szoktam, meg néha az Aldiban.:)
2016. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy egyetemvárosról beszélünk, az albérletárak viszonylag magasak. Az élet többi területén nemigen van számottevő különbség.
2016. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!