Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon EOS 600D és Nikon D3200...

Canon EOS 600D és Nikon D3200 között akarok dönteni, hogy melyiket válasszam. Mindkettő tetszik de hol ez hol az jobb. Olvastam már itt is pont ilyen témában, de inkább a Canon felé hajlok. Melyik lenne jobb? Pozitív/negatív válaszokat is várok!

Figyelt kérdés

2015. febr. 7. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Körülbelül ugyanannyit tudnak. Azt vedd meg, amelyik jobban tetszik, egyikkel sem fogsz rosszul járni.
2015. febr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem 600D-m van.Maximálisan elégedett vagyok vele.Amatőr fotósként a tudása még jóideig elég lesz!Ha már jobban megy a fotózás,jön a következő dilemma:az objektívek!
2015. febr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 quetzalcoatl válasza:
Vigyazz hogy a Canonnal ne a DC jelzesu kit objektivet, hanem az IS jelzesut vedd.
2015. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
600d már kifutott széria 700d van helyette
2015. febr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gergoap ***** válasza:

A D3200-as jóval újabb darab, jobb képminőséggel. Igazából nem tudom hol láttad, hogy a Canon jobb ebben-abban, nagyon el van maradva. Talán a videófelvétel jobb, ennyi.

[link]

2015. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!