Milyen ipod touchot vegyek?

Figyelt kérdés
Karácsonyra venném,amit néztem 6g,5g, esetleg 4g,nem tudom melyik lenne a legjobb,körülbelül harmincötezer forintot szánnék rá,amire használnám:youtube,instagrammozás,játék,abból is csak a real racing 3,zenehallgatás,internetes rádiók hallgatása,google keresés.Melyik felelne meg nekem?A válaszokat köszönöm.

2016. nov. 26. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kijön a pénzedből a 6g akkor azt, mivel abban A8-as processzor van ami olyan erős mint az iphone 6.

a 5g az egy iphone 5 teljesítményét hozza a 4g pedig egy iphone 4-esét.

Így az 4-5g már nem nagyon használható,főleg a 4 mert arra már nem érhető el a legújabb ios így néhány alkalmazást le sem tudsz már rá tölteni, vagy nem a legfrissebb verzió elérhető rá.

Én azt mondom mindenképp a 6g-t vedd bár nm biztos,hogy kijön a pénzedből de ha tudsz akkor megéri hozzátenni. ha nem akkor az 5g is jó. a 4-et semmiképp ne vedd már meg, az csak pénzkidobás lenne.

2016. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ilyeneket hol lehet venni.
2016. nov. 30. 11:36
 3/4 A kérdező kommentje:
?
2016. nov. 30. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Újonnan bármelyik internetes boltba amelyik forgalmazza vagy a hivatalos apple oldalon.

Használtan Hardveraprón vagy Vaterán esetleg jofogáson.

pl itt egy szép 64-gb modell 40-ért.

[link]

2016. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!