Melyik fülhallgató a jobb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2016. nov. 30. 21:23
 1/4 anonim válasza:

Egyértelműen a Skullcandy...strapabíró, szép a hangzása és persze a kinézetéről se feledkezzük meg...


Nekem ez a fajta van meg, nagyon ajánlom figyelmébe:


[link]

2016. dec. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, a Skullcandy nagyon jól néz ki, de ez egy fülhallgatónál huszadrangú. Ha nem csak divatra kell, hanem arra, hogy minőségi hangot adjon ki, akkor az RHA a kettő közül.
2016. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem van már tapasztalatom a Skullcansy fej-és fülhallgatóival kapcsolatban...szerintem megvan az a hangzás, amely egy átlagos napon kell...igaz, hogy, nem stúdióba való, de jó a basszus, a közép és a magas hangokis kihallhatók belőle...nagyon szeretem ezt a márkát és nem a kinézete miatt...
2016. dec. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Veszel egy családi dobozos májkrémet, kieszed belőle az ételt, megfogod az üres dobozt, és elkezded rázogatni.

Na az is jobban szól mint egy skullcandy füles.

Vegyél egy Vsonicot.

2016. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!