Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Le tudja adni így a házimozim...

Le tudja adni így a házimozim az 5.1 hangzást?

Figyelt kérdés
Sziasztok. házimozi rendszert úgy tudtam csak a tv-re kötni, hogy rca-jack kábelt használtam a tv fülhallgató kimenetébe. a kérdésem az hogy valahogy be tudom így állítani az 5.1 et?

2016. dec. 1. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg úgy, ha még nem próbáltad, hogy az xbox 360 rca kábeleit, a két audio részét dugod közvetlenül a házi moziba, a képet pedig hdmi-vel a tv-re. Nekem így sikerült "5.1"-et kicsikarni annak idején egy lg házimoziból, azon is annyi lehetőség volt, hogy 2 rca csatlakozó mármint bemenetnek, meg a dolby pro logic lehetőség. Egyébként egész jól kikeverte a hangokat. Próba szerencse, hátha neked is összejön így valamelyik beállítással. :)
2016. dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Xboxból 5.1 csak úgy lesz,ha olyan erősítő van, ami hdmit fogad, leveszi a hangot ès küldi tovább a kèpet a tvre.
2016. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet abból 5.1 úgy is,ahogy én írtam, nekem legalábbis összejött.
2016. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a segítséget. Mostanra rájöttem hogyha a tv n leveszem a fülhallgató hangerőt akkor tisztán szól, nem recseg így szép a hang. Az erősítőn elől van az RCA hátul 2 scart, 1 koax, meg egy antenna bemenet. De beérem ennyivel, szépen szól mostmár. Mégegyszer kösz.
2016. dec. 2. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!