Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy olcsó kínai végfokom...

Van egy olcsó kínai végfokom (MC. Taatoo Nightline pro.400 típusú)?

Figyelt kérdés
Elvileg jó minden benne ramertem minden tranziztor az elő erősítő is hibátlan teljesen gyári nem volt piszkálva de mégis akármit kötök rá hallok egy fura hangot a hangszóróból ill. bizonyos hangszineknél torzan szól ez mitől lehet? Sajnos fogalmam sincs tudnátok nekem segíteni?

2016. dec. 6. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az h olcsó kínai, olcsó kínai alkatrészekkel
2016. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én azt értem de miket kellene benne cserélnem hogy viszonylag normálisan szóljon sajnos nekem csak erre telik és annyit szeretnék hogy normalisan szóljon
2016. dec. 6. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsonek is nem tudom hany wattos az eloerosito megkellene probalni hogy ott is torzan szol-e mert lehet csak a vegfok rendszernel rossz valami egyebkent alt. Valami kondi hiba. (Legtobbszor) akar tapnal akar magabsn az aramkorben ami uzemelteti a vegfokot.
2016. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon alap végfok kb 2x50 watt 8 ohm-os terheléssel 10 db tranziztor van az előerősítő részében kicsi toroid trafóval elvileg gyári benne minden alkatrész de ahogy az előző kommentelő is írta sajna kínai cucc lehetséges hogy valamelyik kondi az előerősítőn el van szállva bár néztem nem pupujkás egyik sem attól még lehet szar az lesz szerintem hogy megveszem az összes kondit bele és kicserélem mindegyiket az előerősítő tranziztorokat nem gondolnam rossznak ha van valami ötlet várom őket :)
2016. dec. 7. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!