Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen BT hangszórót érdemes...

Milyen BT hangszórót érdemes venni 20-30 ezerből?

Figyelt kérdés

Jelenleg 2 db JBL GO-val rendelkezem amit sikerült összekötnöm.

Hiányolom a mélyet mert lássuk be elég gyengén adja.. mondjuk a 10ezres kategóriába alázza a többit.

Na szóval eddig a JBL Flip3-ba gondolkodom de mások véleménye is érdekelne hogy van e árba nála jobb vagy ha valaki használja ezt a készüléket milyen tapasztalatai vannak vele


Használnám:

-Lakáson belül(ritkábban)

-utcán leginkább


Minden választ köszönök!

17/F



2016. dec. 14. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

"Használnám:

...

-utcán leginkább "


Utcára fejhallgató való kisfiam. Senkit nem érdekel, mit bömböltetsz magadnak.

2016. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért azt tisztázzuk, hogy valódi sub-basszust egyik sem tud a fizikai méreteiből adódóan, inkább csak erős kiemelésük van ilyen 100-200Hz környékén.


De értem mire gondolsz, csak kötekedni akartam. Nekem nem tűnik rossznak a Flip3.

[link]

[link]

A Charge2+ jobban szól, de drágább is. Ebay/Amazon/Ali-n viszont 80-90$-ért már tudsz venni ilyet is (persze a garancia rosszabb lesz).


A Mojo Buzz-t ismerem személyesen. Az árkategóriájában (~15k) nem rossz, bár nyilván 2x annyi pénzből jobbat is lehet venni.

2016. dec. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Flip 3 abszolút jó.

Charge 2 / 2+ -ben viszont több a basszus.

2016. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a Charge 2 nekem már túlságosan drága ilyen 30ezer a legfelső határ

köszönöm a válaszokat

2016. dec. 14. 19:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Sony SRS-XB3 lett amit vettem nagyon jó aki arra vetemed hogy ezt veszi meg az nem fogja megbánni!! én konkrétan beleszerettem a hangjába pedig kritikus természet vagyok
2017. márc. 9. 18:59
 6/7 anonim válasza:
Vegyél 2 darab SONY SRS X11-et, meg lehet csinálni, hogy sztereóba szóljon
2017. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az a kukába való 20 ezerért még ha kettő van belőle akkor is
2017. jún. 21. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!