Retek vagyok kérdése:

Megéri PS4-et venni Xbox helyett csak a játékok miatt (PL. God of war, Last of us 2)? Én személyszerint sosem játszottam a Playstationos játékokkal, de biztos jók. Viszont az Xbox controllerét sokkal jobbnak találom + testvéremenk is Xbox-ja van.

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Először is az általad említett játékok ki sem jöttek, lehet gagyik lesznek (kevés az esély, de van).


Másik, hogy szerintem egy-két játékért nem érdemes gépet venni (persze nyilván mást is játszanál rajta, de akkor is).


Harmadrészt, ha a barátaidnak másik konzolja van akkor elméletben jó ötlet, hogy egy másikat veszel és ha egymásnak kölcsönadjátok esetleg akkor játszhat mindenki mindennel, de igazából meg nem tudtok együtt játszani.


Negyedrészt az olyan játékok amik erősen sztoriközpontúak és lényegében csak egy irányba lehet menni (pl TLOU1 ilyen volt) azoknál mindig el kell azon gondolkodni, hogy oké mondjuk tök jó a játék 10/10 viszont valószínűleg 8-10 óra a végig vitele, úgyhogy semmi extrát nem tud azon felül nyújtani (a multija - ha van - vagy tetszik vagy nem és ezek a játékok sohasem amiatt kaptak nagy pontot)....


... szóval akkor vettél egy százezres gépet plusz a játékokat mondjuk 20 órányi szórakozásért.

2016. dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az Xbox melett döntöttem.
2016. dec. 21. 16:07
 3/5 anonim válasza:

Igen, meg!


A sony exklúzív játékai keresztbe h.ugyozzák a microsoft játékait. Játszottam ezzel is azzal is, és a ps saját játékai hosszú hónapokra letudtak kötni, még a box ra max a gears of war ami "elmegy" ( jó játék, csak szerintem a killzone mellett labdába se rúg - bár a killzone 4 csalódás volt ).

A halot meg kifejezetten utáltam... forza meg egy ki.baszott gran turismo copy....

2016. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elnéztem volna a dühöngésedet, de a GT copyba már bele kell kötnöm.


Aki esetleg nem ismeri a helyzetet a Grand Turismo egy Playstationos autószimulátor a Forza Motorsport (komoly) / Horizon (könnyed) pedig egy Xboxos.


A Gran Turismo hamarabb kezdődött és akkor az volt a konzolos autós szimulátorok csúcsa. A Forza később indult és pár rész alatt nemcsak, hogy beérte de meg is előzte a Gran Turismo minőségét. Már ott tartunk, hogy a Gran Turismo csapat (az eleve gyenge 5-6. rész után PS3ra) képtelen volt idáig megjelentetni egy darab Gran Turismot PS4re, miközben Xbox Onera van már kettő darab Forza Motorsport és kettő darab Forza Horizon. Talán jövőre megjelenik egy Gran Turismo változat Sport alcímmel (azért nem lesz új számozott rész, mert előreláthatóan fel sem fog érni egy teljes új részhez), úgy tűnik a készítők csak addig voltak a királyok, amíg nem volt konkurencia.


Szóval ezért hívják a sértődött fanok "copy"nak a Forzát. Egy teljesen külön platformon, teljesen az alapoktól felépített, mára már jóval színvonalasabb autós szimulátort amiben csak annyi a közös, hogy mindkettő vezetést szeretne élethűen visszaadni.

2016. dec. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nemrég vettem ps3-at. Ajánlották hogy szerezzem meg a last uf ust, hát megszereztem. Most kezdtem el 5x az elejétől, úgyhogy én csak a last of us 2 miatt már venni fogok egy ps4-et az tuti. Viszont gyanítom hogy aki nem játszott az 1-el annak lehet nem lesz akkora durranás a 2.


Ha testvérednek is xbox-ja van és használhatod akkor meg végképp PS-t vennék. Bármilyen címmel játszhatnátok.

2016. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!