Hogy interneten hogy lehet legálisan tv -t nézni mert programokat énis tudok de azok mint max 5-10 csatorna én arra gondoltam hogy ami legLÁBB MEGKÖZELÍTENÉ A 30 -AT vagy mindeggy csak sok legyen. Ha van ilyen?

Figyelt kérdés
Mondjuk nemérdekel hogy legális nemlegális trüköket is mondhattok (digi-s) vagyok net+tel - (minusz) tv
2010. máj. 3. 10:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
programok is jók... Nincs TV tunerem
2010. máj. 3. 10:47
 2/12 anonim ***** válasza:
2010. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
és még 1 : [link]
2010. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ezek magyar adók me nekem azok kellenének nagyon köszi a válasz(aid?)
2010. máj. 3. 11:17
 5/12 A kérdező kommentje:
és amiket le lehet tölteni mert nemnagyon jönnek ezek be nekem mármint nem teccenek és olyan sárga meg zöld színbe jön be (narancssárga és világosaszöld) de ez nem ezek hibálya nemtrudom mit kell letölteni valaki segítsen. Na a témára visszatérve hogy van valami más ahol több adó van.
2010. máj. 3. 11:29
 6/12 anonim ***** válasza:

én az electrolux boltokba megyek híradót/filmet nézni:)

Mert ők értenek hozzá:)

2010. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:) És valaki nemtudja hogy mért van az hogy ilyen a kép ? Olyan halványkék, narancssárga, zöld, lila meg stb... Valami megoldás?
2010. máj. 3. 11:44
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg valami olyan ahol az összes adó megvan. Mindeggy hogy hogy csak legyen azért érdekel annyira mert vettünk egy kivetítőt és "mozizni" TV- z ni akarok. És filmeket letudnék tölteni de egyrészt sok idő, és megnézem utána még eggyet az is sok idő meg ... de filmek nem kellenek csak a tv adók.
2010. máj. 4. 09:41
 9/12 A kérdező kommentje:

Tudom nem összefüggők a modataim...

Csak mindí akkor kapcsolok amikor kiírom...

2010. máj. 4. 09:42
 10/12 anonim válasza:
Te túl értelmes vagy ahhoz, hogy IJEN helyesírást produkálj!
2010. máj. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!