Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jövőbeli Xbox one kinect játékok?

Jövőbeli Xbox one kinect játékok?

Figyelt kérdés

Kerestem neten, de nem találtam infót arról, hogy milyen kinectes játékokra lehet számítani (air guitar warriort leszámítva).

Van ezen kívül más kinectes játék is, ami jön jövőre, vagy utána évben?



2016. dec. 23. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos a Kinect támogatása Xbox Onera szinte nem létezik. Ne is számíts rá. Az új S modeleken nincs is hozzá csatlakozó. Hivatalosan van, de a Microsoft annyira befürdött vele (lényegében ezért vesztették el ezt a generációt a Sonyval szemben amikor még meg sem jelent a gép), hogy látványosan nincs rá semmi. Chatelni, menüt irányítani vagy egy két apró funkcióra néhány játékban jó, de ennyi gyakorlatilag el is csomagolhatod a gép mellől sajnos.


Bár nekem nincsen a géphez, mert mire megvettem már látszott, hogy kukázzák, de engem nagyon elszomorít, hogy ilyen sorsra jutott. Xbox 360on nagyon jó volt a Kinect.

2016. dec. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!