Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Adott 2 nagy, régebbi hangfal,...

Adott 2 nagy, régebbi hangfal, melyeken nem ír semmit, viszont ránézésre, és a bennük levő dolgok méterein kb.500-1000watt ra tippelem, ettől kisebb biztos nem, és 8ohm fölött van, mekkora végerősítő kellene rá hogy szépen szóljon?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Sony hifin van rajta, de igy közel nem tudom elérni vele azt amit tud.Mekkora végerősítővel oldhatnám meg ezt? Elég nagy hangfalak, magassaga kb 130 szélessége kb 50 cm.

2016. dec. 26. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszöm ,ennyivel most okosabb letem hogy a decibel a fontosabb,stb. viszont nekem semmi ilyen nincs megadva.
2016. dec. 26. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
500-1000W ? Azért az brutál méret. Szerintem valamit benéztél ezen.
2016. dec. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a hangfal teljesítményéhez nézve kb 30%-al gyengébb erősítő kell, és akkor jó. De függ attól is, milyen minőségű a hangszóró, ami benne van, mert akadnak olyanok is, melyek már 20W teljesítménynél is szépen szólnak, de akár 200w-al is elboldogulnak. De mivel ezt nem tudjuk, hogy milyen hangszóró van benne, így szerintem mielőtt kísérleteznél, próbálj rájönni mekkora teljesítményű a hangfal. Ellenkező esetben még akár ki is vághatod.
2016. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem néztem be semmit,tényleg annyi ,500wtol kisebb 100hogy nem ,amit utolso írt azt megprobalom :)
2016. dec. 28. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!