Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire figyeljek vezeték nélküli...

Mire figyeljek vezeték nélküli fejhallgató vásárlásánál?

Figyelt kérdés

+1 kérdés: régebben láttam egy streamen, hogy elkezdett merülni a fejhallgató. A streamer/videós egy kábellel bedugta (gondolom) a gépbe, és ment minden tovább, töltés közben is tudta használni. Ezt minden vezeték nélküli fejhallgatóval meg lehet tenni? Ha nem, akkor hol látom, hogy ez megtehető-e?


Még valami: mindenképpen vezeték nélküli fejhallgatóra van szükségem, vezetékes semmiképpen sem jöhet szóba.



2016. dec. 29. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyiknek a töltéshez nem kell kivenni az akkut, azt menet közben összedughatod a töltővel.
2016. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha dokkolóval kell tölteni az hogy működik? Ott is lehet máshogy (kábellel, gépről) tölteni?
2016. dec. 29. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván használat közben nem tudod a fejedre húzni a dokkolót.
2016. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Arra rájöttem. Arra vagyok kíváncsi, hogy egy dokkolóval tölthető fejhallgatót lehet-e kábellel is tölteni a dokkoló HELYETT. (Nem tudom, hogyan emelhetném ki a "helyett" szót, ezért írtam nagy betűvel. Természetesen nem kiabálásnak szántam. És bocsi ha hülyeséget kérdezek, soha nem volt még vezeték nélküli fejhallgatóm, és egyáltalán nem értek ehhez. Azt sem tudom, hogyan tölt egy dokkoló, ezért nem egyértelmű számomra, hogy lehet-e anélkül is tölteni.)
2016. dec. 29. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!