Miért akarja ezt az Xbox, Microsoft?!

Figyelt kérdés

Olyan gondom van, hogy karácsonyra kaptam xbox elöfizetést(3 hónapos).Aktiválás után minden happy majd jön az üzenet, hogy a microsoft megakarja megint vetetni velem a régebben vett 1 hónapos elöfizetést is..

Most x forint tartozásom van feléjük..Miért?



2017. jan. 7. 03:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudsz egy képet feltölteni erről a tartozásos üzenetről? Előtte paintben takard ki ha van rajta valami személyes adat pl bankkártya vagy ilyesmi.


Minden Xboxal éveket játszottam a legeslegelső óta, de nem tudok róla, hogy tartozást tudnál felhalmozni a gépen akár 360 akár Xbox Oneod van, maximum ha bankkártyával fizettél elő Goldra... de én úgy tudom ha nem tudja levonni róla akkor automatikusan megszakad az előfizu. Maximum olyat tudsz csinálni, hogy véletlenül megvenni dolgokat.


Nem lehet, hogy csak rá akar venni, hogy vegyél még (ha akarsz)?


Ha nem tudsz fényképed csinálni (akár a telefonoddal) akkor legalább pontosan gépeld be az üzenetet és utánakérdezek.

2017. jan. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2017. jan. 7. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik képet se hozza.
2017. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!