Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri egy régebbi macbook...

Megéri egy régebbi macbook vásárlása?

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni az OS X-et és gondoltam, hogy egy régi macbook-on megtehetném.

Elvárás: szövegszerkeztés, film nézés, 1-2 régi játék futtatása.

Aki most használ ilyet annak szívesen fogadnám a véleményét.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 16. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem, pont olyan mint a win, ha nem munka környezetnek kell atszokatnod magad akkor teljesen feleselges. Mezei felhasználásra túl árazott.
2017. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használtan vennék egy régit, így elég olcsóm megúszom ha meg nem tetszi eladom. :)
2017. jan. 16. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom hallottad-e, de ahogyan más levetett gatyáját sem veszi meg az ember, úgy a sok éves elektronikáért sem jó pénzt adni. Hihetetlenül gyorsan avul el.

Mellesleg kicsit túlliheged azt az os-x problémát... Nem leszel tőle boldogabb, csak sznob.

2017. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent nálad a régi? Mennyi pénzt akarsz áldozni rá? Milyen játékokat akarsz futtatni rajta?

Ezt mind fontos lenne tudni.

Én személy szerint szeretem a sajátomat. Könnyű, vékony, gyors, amire kell nekem jó, jól szinkronba van az iPhone-nal és más Apple eszközzel.

2017. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen Macbook-ot várásolsz, de nem túlárazottak. Nekem Macbook Airem van.

Sokkal olcsóbban is találsz hasonlóan erős gépet, de csak kompromisszumokkal. PL.: vastagabb, műanyag borítás, kisebb üzemidő stb...

A macbookok widows megfelelői is ugyan annyiba kerülnek, csak ott több opcióvan. Ott találsz nagyon szart olcsón, középszart megfizethető áron és jó minőséget hasonlóan drágán.


Már egy macbook air is tökéletesen megfelel arra amire te akarod használni a gépet.

2017. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!