Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segitenétek egy hangszoró...

Segitenétek egy hangszoró választásban!? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szoval erről a kicsikéről van szó: [link]


Az infokat megtaláljátok az oldalon ! Szerintetek érdemes ezér pénzt kiadni !?? Lehetőleg hamar kéne a válasz :D



2017. jan. 19. 19:07
 1/3 anonim válasza:
szerintem megéri. jónak tűnik
2017. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz... Idézlek: "Jonak tünik" Tünik ?? Really ? Ennél komolyabb válaszra számitottam !!
2017. jan. 19. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Relatív jól szól, de amikor 2 eszköz ván rácstlakoztatva eszméletlenül elkezd zúgni.

Az elején lévő kék led stand by üzemmódban világít, áramtalanító csak csak a szub hátulján. 5.1 megszólaláshoz kábeleket kell venni, mert csak 1 sztereó kábel van a csomagban... Akciós árba megéri készülék de 1 fillérrel se többet...


Eddig nagyon elégedett vagyok a termékkel. A teljesítménye a várttól szerintem kissé elmarad, de szép hangja van. Különösen a rádiós egysége tetszik, összetekert antennavezetékkel is tisztán fogja az adókat. Az 5.1-hez szükséges kábelek viszont hiányoznak a csomagból. Ezt adhatnának hozzá. (Nekem volt). A hangszórók vezetékei közül a rövidebbek hosszabbak is lehetnének. Az eredeti árában többet kellene nyújtania (pld. RDS, hangszínszabályozás lehetősége csatornánként, a szükséges kábelek mellékelése, antenna bemenet stb.). A kedvezményes árát mindenképpen megéri, ennyiért csak ajánlani tudom.


Ezek a vásárlói vélemények az oldalról. Ezek alapján én nem venném meg. inkább

[link]

2017. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!