Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segitenetek Lada valasztasban?

Segitenetek Lada valasztasban?

Figyelt kérdés

Most hogy jon a hideg meg a ho,gondoltam venni kellene egy regi ladat max 100eFt-ert.Kizarolag hobbiautokent hasznalnam,sot a 3 teli honap elteltevel el is szeretnem adni.


Ezt a kettot neztem ki eddig.:

1.

[link]

/1200/lada_1200_s_21013-4302554

2.

[link] /2107/lada_2107_benzingaz_adas-vetel-csere_v-3856168


A masodik benzin/gazos ami talan tobbe kerul mint maga az auto raadasul 2011/9ig van rajta muszaki.


De termeszetesen mas is erdekel,nem erdekel h kocka vagy kereklampas a lenyeg h menjen hoban.


2010. dec. 8. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig illene a kasztnival foglalkoznod! A karikalámpás felhasználóbarát autó.Sokkal kevésbé hajlamos arra,hogy letolja az elejét.Pláne hóban.A kocka a kasztni,és a futómű elhelyezkedése miatt sokkal inkább alulkormányzott.Haladó ladásoknak való a kocka.

Hóban nem számít az a 10LE különbség ami van az 1200 és 1500 között.

Ha csak ilyen rövid időre kell,akkor felesleges ennyiért venned autót.vehetsz 60 ezer forintért is Ladát.


A kockának van még egy negatívuma.A kormánykerék kissé jobbra helyezkedik el a vezető ülés közepétől.Picit érdekesen,jobbra nyújtózkodva kell vezetni.Ez hóban,amikor sokat kell jobbra-balra csörlőzni a kormányt fárasztó lehet.Erre csak az az egy megoldás van,hogy át kell alakítani az ülést.beljebb kell tenni.


A gázzal télen baj van.Könnyen eljegesedik a reduktor ezért macerás a beindítás.Télen csak benzinnel éri meg autózni.

2010. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy 60-ért nem lehet találni műszakisat...márpedig az elég fontos lenne ha használni is akarom ugyanis szállítani nem fogom tudni.Az meg úgy alapból +30 körül lehet,ezért talán érdemesebb 80-90 környékén nézelődni.Viszont csak azért mondtam ezt a gázost,mert ugye a rendszer benne többe körül valószínűleg mint maga az autó,ezért esetleg tavasszal könnyebb lesz eladni.
2010. dec. 8. 16:53
 3/7 A kérdező kommentje:

Na most ismerősöm kitalálta valami jót..vagyis annak tűnőt.

Kölcsönadási szerződéssel és/vagy üzembentartói szerződéssel nem működne a dolog?Mert ha 80eFt az autó akkor kb még 60-70 rá a papírmunka ami úgy kb 150 környékén áll meg,aztán február közepén eladnám 70-ért és bukok rajta 80-at vagy többet.Ezért úgy oldanám meg hogy kp-ban kifizetek az eladónak 50ezret,(80ezres kocsi) és február közepén visszaviszem neki,aztán újból eladhatja természetesen az az 50ezer nyilván az övé de ez egyértelmű. Nos?:)

2010. dec. 8. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Én röhögve belemennék egy ilyen bizniszbe. Persze olyan feltételekkel hogy ugyan olyan állapotban kapom vissza az autót stb.
2010. dec. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a ladát, nekem ingyen sem kellene egy ilyen szarkupac. Vegyél inkább egy CRX-et, vagy egy GTI suzukit.
2010. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fronthajtásos szarokról nem szól a kérdés!
2010. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hagyd ezt a szart, és egy GTi vel előbb leszel Rallye-túra bajnok, mint egy Ladával. Csak a pénzt költöd rá.
2010. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!