Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes külső HDD-t venni tv-hez?

Érdemes külső HDD-t venni tv-hez?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy smart viwe nevű programot használok és vezeték nélkül játszom le a filmet gépről a tv-re. Ha vennék egy HDD-t akkor azon tudnám tárolni a filmeket és egyserűen lejátszani őket a tv-n?
2017. febr. 1. 22:36
 1/3 holnaptegnapja ***** válasza:

Nem ua. gépről küldeni a TV-re jelet, és tisztán HDD-ről.

A két jeltípus nem azonos.


Ha az utóbbit (HDD-t) nem ismeri fel a TV, akkor van egy HDD-d, pl. okos telefonhoz.

2017. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább egy nagyobb pendrive-ot vennék a helyedben, arra bőven ráfér több film is. Én is így csinálom.
2017. febr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Elvileg igen. De ne lepődj meg, ha mondjuk ey 1080p 5.1 hangos .mkv videóra bután fog nézni a tévé. Nem mindenhez van kodek. A pc-n előbb találsz mindent lejátszó szoftvert.


Én amúgy javasolnám a pc és a tévé közé a kábeles hi-speed hdmi összeköttetést.

Azok a wifik, amik fullHD-n sem laggolnak be soha, nem olcsók.


Nem tudom, mennyire jellemző, hogy a tévével veszel fel műsorokat. Manapság szinte minden letölthető netről, ami a tévében megy, borzalmasan ritka, hogy nincs fent neten.

Így azon ritka alkalmakra, amikor van értelme tévéadást rögzíteni, egy méretes pendrive jócskán elég.


A pc-ről hdmi-n kiküldött fullHD semmivel sem rosszabb, mint a tv-re dugott háttértárról lejátszott fullHD.

Az egyetlen kényelmetlenséget max annyi, hogy a filmet nem a tévé távirányítójával indítod-állítod meg.

2017. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!