Milyen jó laptopot tudtok ajánlani max.150000-ért?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, amin elmennek a jobb grafikájú játékok, jó a videókártyája és nem olyan lassú. Főleg játékokhoz használnám.

2017. febr. 16. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Media Markt-ban nézd meg.


Ott vannak jók és van rendes garancia, én is ott vettem a notebook-omat.


Asus-t vennék, szerintem jobb az Nvidia videokártya, ennyi pénzért már kapsz 2 GB-osat is.


mediamarkt honlapon nézelődj


Pl. ez:

[link]


Intel CPU, 4 GB RAM, videokártya: 1GB nvidia, Windows 10.


Tökéletes játszani, de jobb volna 2 GB-os videokari.

2017. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
200 ezer ft-ig is beleférne még talán.
2017. febr. 16. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem media-ban vedd, én ott szoktam notebook-ot és telefont, és rendesek ha problémád van.


Nézd meg a honlapot, 200.000 környékén vannak Asus-ok, inkább mint pl. Lenovo, és az egy jó márka. Nekem sony van, de az befejezte a notebook gyártást pár éve.


Nvidia videokártya inkább, 2 vagy 4 GB-os.


intel CPU inkább mint AMD.


Windows 10-zel, és 1 TB HDD, és akkor top-on vagy.

2017. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]



Ez a 2 jo szerintem de itt tudsz valogatni: [link]

2017. febr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
X-es Asust ne vegyél, mert vacak az anyaga és a hűtése. Keress Asus K501-et vagy HP Paviliont, jobban jársz velük. 940M vagy 940MX-es vga-n elmennek az újabb játékok is, bár a "nagyok" (GTA5, Witcher) csak minimumon és kevés fps-sel.
2017. febr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!