Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnek venni egy uj alaplap...

Szeretnek venni egy uj alaplapot jatekra milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Asust vagy asrockot gondoltam venni egy olyat ami jatekra lenne ne legyen nagyon uj de ne legyen nagyon regi se!

Lehetoleg minimum 16gb ramot tamogasson 1 vgat 1 procit...

varom a valaszokat!!



2017. febr. 19. 18:43
 1/8 szántóvető ***** válasza:
miért ne legyen új?16e körül már kapsz lapot.milyen prociban gondolkozol?a 16 gb ram ma már alap,mintahogy az 1db proci és vga-támogatás is.
2017. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem alaplap alapján válogatunk dolgokat. Nincs olyan, hogy nagyon új vagy épp "valamelyik régebbi".


Nincs visszafelé kompatibilitás minden processzorral. (Videokártyával már más kérdés, mivel ahhoz csak a PCI-E csatoló kell, így kvázi egy régi videokártyát is rárakhatsz egy új generációs alaplapra.) Ugyanígy memóriával sincs visszafelé kompatibilitás. Ha processzort nem akarsz venni, akkor a jelenlegi prociddal kompatibilis alaplapot kell venned.


Tedd fel a kérdésed a Számítástechnika kategóriában. Részletesen leírva, hogy most milyen alkatrészeid vannak a gépedben, és mit akarsz lecserélni, mennyi pénzből.

2017. febr. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy teljesen uj gepet szeretnek osszerakni most egy jo alaplap kellene a mostani : asus m2 n68 am se2 nagyon sokan mondtak h erre gepre ne koltsek nagyon regi foleg az alaplap.

En ezt nem hittem el de miutan a windows 10 nem megfeleloen mukodott nagyon lassu volt es buggolz is pedig 6gb ramom van + egy amd athlon 2.79ghz procim tudom ez semmi jatekra de ezen a konfigon repulnie kene a win 10 nek visszaraktam a win 8.1 et de kicsit mintha az is til uj lenne az alaplapomhoz lehet h abszolut nincs semmi koze a win 10 hez h regi alaplap nem viszi el.

De ha sokan mondjak h nagyon jo a win 10 akkor nekem mert nem jo?

Na mindegy lenyeg h most egy alaplap kell aztan egy intel i3 minimum meg minimum 16gb ram meg egy 3-4gb vga nvidia lehetoleg mindegy milyen alaplap csak asus legyen vagy asrock.

azert mondtam h ne legyen tul uj vagy tul regi mert nem ha uj lehet hogy nem kompatibilis a regebbi winekkel pl win7 ha tul regi mint most akkor meg nem lesz jo az ujabb winekhez.

Az egyik haveromnak nemreg lett uj gepe es nem volt kompatibilis a win 7 el elindult de nem mukodott megfeleloen!

Koszonom az eddigi valaszokat!!

2017. febr. 20. 18:51
 4/8 A kérdező kommentje:
asus Z170-WS jo lenne mit mondatok rola?
2017. febr. 20. 20:37
 5/8 szántóvető ***** válasza:
most trollkodsz?egy 110ezres lap??amúgy igazad van,ha win7-ben gondolkozol akkor régebbi proci kell.i3 vagy i5 4xxx,ilyesmi.de tudnod kell hogy jelen állás szerint már csak 3 évig lesz támogatás a win 7-hez.meg aztán a játékok is egyre inkább kérni fogják a win 10-et.egyébként az általam írt procihoz 1150-es lapot keress.
2017. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy i3-6100

Minimum 16gb ram

Nvidia geforce gtx 1050 ti 4gb

Meg a mostani 1 tb + 320gb hdd

1 100 gb os ssd

Meg ugye az alaplap ezekre gondoltam ez a konfig jo lenne?

2017. febr. 21. 17:24
 7/8 szántóvető ***** válasza:

"Minimum 16gb ram"-annyi még sok is,16-nál ne gondolkozz többe.

100gigás ssd-t felejtsd el,túl kicsi.inkább told a pénzt jobb vga-ba:rx 470 vagy 480.ahogy látom szépen mennek lefelé ezek árai.

2017. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az az ssd pont elég lenne nekem most is egy 100gb-os partíción van a rendszerem.
2017. febr. 23. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!