Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telepités után néhány fontos...

Dominikaaa kérdése:

Telepités után néhány fontos frissitést nem tudok telepiteni. Hogyan lehet ezt a problémát megoldani?

Figyelt kérdés
Windows 7 rendszer. KB 2973201 ezzel volt először gond,utána emiatt még néhányat nem tudott telepiteni.Manuális telepités sem oldotta meg a gondot.Hiba kód : 80073712 .Erre van megoldás?

#frissítés #telepítés #Windows 7 #hiba kód 80073712 #KB2973201
2017. jan. 2. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:

A rendszerfájl-ellenőrző eszköz (SFC.exe) futtatása:

[link]

Windows Update-hibák javítása a DISM vagy a System Update Readiness Tool eszköz segítségével:

[link]

2017. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos igy sem sikerült még kijavitani a hibát elakadtam.Windows Update-hibák javítása a DISM , a System Update Readiness Tool eszköz és az sfc .exe futtatásával sem oldódott meg a gond.Megpróbálnám kimásolni a hibás fájt egy jól működő ugyan olyan rendszerű gépről,de nem tudom hogyan találom meg a jó fájlt a windows mappán belül. És ha megtaláltam csak simán kijelölöm és másolás?
2017. jan. 5. 09:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezeket még próbáld meg.


Futtasd ezt a parancsot rendszergazdai parancssorból:

dism /online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup /ResetBase


Majd ezt írd be:

net stop wuauserv

Ez leállítja a netet és a frissítést, hogy a háttérben ne legyen futó folyamat.

Utána töröld a teljes tartalmát ennek a mappának:

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

Indítsd újra a gépet, és mehet a frissítés.

2017. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fuattattam a parancssort ,de valami olyasmit irt ki hogy ezt itt nem tudja értelmezni.Azután töröltem a fájlokat,amit ajánlottál,de még igy sem frissit és ugyan azt a hibát irja ki :( Egyéb ötlet?
2017. jan. 5. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Tötsd le a WindowsUpdateDiagnostic.cab-ot és futtasd:

[link]

Más ötletem nincs sajnos.

2017. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy a windows fix it:

[link]

2017. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fix it-et ugy futtasd, hogy katt jobb egérrel az .exe file-ra, és futtatás rendszergazdaként.
2017. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!