Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autóba komplett hangtechnika,...

JackDenielsz kérdése:

Autóba komplett hangtechnika, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kocsimba szeretnék venni valami hangtechnikát, nem kell csúcsminőségű, elég lenne számomra egy középkategóriás is akár ami egész jól szól. Mivel nem túlzottan értek hozzá segítséget szeretnék kérni.


Van kettő amit kinéztem, de nem tudom, hogy mennyire jó, szóval aki tud valamit róla, szívesen meghallgatom. Az alábbi linken elérhetők:


1: [link]


2: [link]


Szívesen várok linkeket is, hogy ki mit ajánlana, viszont azt akkor úgy, hogy mindent nem csak egy teszem azt mélyládát, vagy erősítőt.. Azért ragaszkodom hozzá, mert ahogy utánaolvastam nem mindegy milyen mélyládához milyen erősítő és hangszórók kerülnek és szeretném elkerülni az efféle "balesetet", hogy az adott dolog jó, csak épp a másikkal nem kifizetődő.

60-80 ezer ft értékben szánnék rá, ha mindez megoldható:)


Bármi kérdésre szívesen válaszolok, ha tudok:)



2017. márc. 3. 01:22
 1/6 Osynho ***** válasza:

Sajnos ezek elég semmire való cuccok, de azt az oldalt egyébként is érdemes elkerülni.


Ennyi pénzből inkább használt komponenseket keresnék. Milyen autó, milyen fejegység?

2017. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Renault Megane Kombi, 2004-es. Rendben van, köszönöm a választ!


Fejegység is új lenne majd, csak a gyári van benne az autóba.:)

2017. márc. 4. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is kerüld el ezt a boltot messzire, mert semmirevaló silány dolgokat árul. Én írok neked egy szettet, amit szoktam másnak is javasolni 100 000 ft-os keretig, van aki ennyit szán rá, ennyit ér meg neki, nincs ezzel gond.


Fejnek egy Pioneer MVH 190 UI- 18-19 000 ft

vagy Kenwood KMM-123, ez is olyan 18-19 000 ft


Első komponens szettnek egy Hertz DSK 165 vagy Hertz DSK 170, 20-24 000 ft között mozognak


Mélyládának egy zárt Hertz DBX 25.3, 27-29 000 ft


Erősítőnek én megmondom őszintén, használtan néznék egyet, mert egyrész nyomott árakon mennek, másrészt nem nagyon éri meg ilyen keretnél újat venni. Ha újat akarsz, akkor JBL GX-A604, ez olyan 36-38 000 ft körül megy. Ha érdekel használt, akkor keress egy Hertz H420-ast, nemrég láttam jófogáson egyet 20 000-ért, az nagyon jó ár érte.


Vegyél egy kábelszettet hozzá pl. Gladen Audio, az kb 5-8 000 ft körül lesz.


Ennyit szánsz rá, ennyiből kb egy ilyen szett hozható ki. Nagyon jól fog szólni, persze nem úgy, mint egy milliós felszerelés, de egy gyári rendszertől fényévekkel jobb lesz. Az ajtódat szigeteld ki mindenképp, az sokat dob a hangzáson.

2017. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszodat.

Szeretem a rap műfajt és úgy tudom, hogy annak jobb egy reflex láda, esetleg tudnál azt ajánlani számomra?:)

2017. márc. 7. 19:42
 5/6 JulesTS ***** válasza:
Én is csak azt tudom ajánlani, mint amit a 3-as írt. Egyedül a DSK első szettek helyett tennék be mást, mert a DSK-kban a DT 24.3 PEI dómok vannak elég harsány szinte fülsértő magassal. Helyettük az ESK-k jobb lennének, mert azokban a nagyobb ET 26.5 selyem lágy dómok vannak a készletben. Nekem van mindkettő magas és a DT24.3 olyan harsány, hogy szinte a fülsértő kategória, főleg akkor, ha fül irányába néz, az ET26.5 sokkal jobb. Az ESK-k viszont kb. 10eFt-tal drágábbak. Ebben az árkategóriában inkább Kicx ICQ 6.2-t vennék.
2017. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a Hertz helyet mehet a Kicx, azért ajánlottam a Hertzet, mert azt ismerem, és tudom, hogy olcsó és jó, viszont tegnap hallottam a fenti Kicx hangszórót szólni, és nagyon jó. Magasa pedig tényleg jobb.
2017. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!