Lenovo miix 310 10ICR hogy lehet megoldani a Wifi problémákat?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete vettem újonnan és folyamatosan szórakozik a Wifije. Elősször elmegy, utána visszajön utána elmegy utána visszajön eljátsza ezt egy csomószor utána normális lesz 1-2 órára, de aztán megint elmegy és visszase lehet kapcsolni. Ha pedig a Hálózati és megosztási központba akarok menni akkor az kifagy, nemtudok semmit se csinálni a wifivel, ha kinyomom a képernyőt akk egy dbig nemis tudom bekapcsolni start menüre nyomok akk kifagy. Van amikor bekapcsolja a repülőgépes módot, melyet nemlehet kinyomni utána, de közbe a wifit se lehet benyomni. Már nagyon idegesítő ez pedig alig 2 hete vettem, de űjat meg nemakarok venni. :(

2017. márc. 4. 13:14
 1/2 anonim válasza:
Nálam hasonló,nekem ugyan 3 hónapos.Ugyan ki nem fagy meg semmi,csak néha dobja el a wifit.én win10 alatt egyszerűen a wifi kapcsolatot megszakítom és újracsatlakoztatom és jó.Sajnos szerintem ez garis hiba,kis gép jó is alapvetően,de ezen árkategória ennyit tud.Viszont nekem más baja is van,HDMI kimenet nem megy,illetve a sim kártya hely hibás,nem fér bele egy normál sim kártya,túl vastag neki,ami nonszensz mert minden más telefonba befér csak ebbe a gépbe nem.Szóval én amúgy imádom,de van ez a pár hiba és sajna mikor lesz időm,garanciába ezeket bejelentem.
2017. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugyanez volt a problémám a tablettel, mióta megvettem. A WiFi stabilitása nálam teljesen helyrejött, mikor beállítottam, hogy csak 20 MHz-es sávszélességet használjon. Ehhez be kell menni az Eszközkezelőbe, duplán kattintani a WiFi eszközön (Realtek RTL8732BS Wireless LAN 802.11n SDIO Network Adapter), majd a Speciális fülnél a baloldali listából a Bandwidth opciót kiválasztva a jobb oldali legördülő menüből a 20 MHz Only opciót kell választani, majd elmenteni az új beállítást és újraindítani a Windowst.
2017. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!