Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CREATIVE Sound Blaster X-FI...

CREATIVE Sound Blaster X-FI Xtreme Audio PCI-E hangkártya probléma, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

a kártyát nem bírom rávenni sehogy sem, hogy hajtsa a a rákötött mélynyomót(sárga dugasz) is a a magasak mellett (zöld dugasz), az összes beállítással próbálkoztam, de sehogysem akar összejönni,

oprendszer:64 bites win 7 ultimate sp1

beállító progi: Creative console launcher beta 2.61.49


2011. nov. 8. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne 5.1 ben kösd be mert ahhoz 5.1 konverter kell a hangokhoz.

Próbáld ki úgy hogy beraksz egy 5.1 es hanggal ellátott DVD-t azzal mennie kéne.

Egyébként a kártya be van állítva 5.1 re?

2011. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, be van állítva, de nekem az úgy nem lesz jó, mert youtube, játékok, meg sima zene hallgatásához használnám, és ezért kéne, hogy a sztereo rendszer mellet a mélynyomónak is küldjön jelet, állítólag a cmss 3d nevű szolgáltatásnak kéne leosztania a hangot, de egy szerűen semmi jel nemjön ki a kártyából a zöld dugaszon kívül
2011. nov. 9. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
A zöld dugaszba vegyél egy elosztót és meglátod menni fog a mély ládára is hang youtubról ne várd, hogy menjen amúgy mert a youtube csak 2.1-es és szinte minden a gépen így csak a zöldet használja.
2011. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, de visszavittem a kártyát, és utánaolvastam hogy sok embernek volt már gondja win 7 alatt ezzel a karival, mert a driver progi egy rakás sz*r
2011. nov. 17. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!