Milyen részei vannak egy átlagos hangfalnak?

Figyelt kérdés
Belső részeire gondolok mint például a hangszoró.

2017. márc. 6. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
hangszórók (magas, közép, mély... de lehet több, kevesebb, vagy szélessávú is), hangváltó, különböző rezonátor üregek, kamrák mint pl reflexcső, vagy tölcsér. lehet pl üregrezonátor helyett passzív membrán is. Magas hangszóró előtt lehet akusztikus lencse vagy tölcsér, esetleg semmi. Kábelek, csatlakozók, esetleg csillapító anyagok. Attól függ, mire, és pontosan mennyire vagy kíváncsi.
2017. márc. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi, hogy hívják azt a eszközt amivel tudom állítani a hangerőt, be tudom kapcsolni és rá tudom kötni a hangszórót hogy hangot adjon a telefonról. Úgy néz ki mint egy "alaplap"
2017. márc. 7. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
azt az eszközt erősítőnek hívják. ha az erősítő a hangfalba van beépítve, az eszközt aktív hangfalnak nevezik.
2017. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 monakritika ***** válasza:
Erősítő. Van neki a kezelőpult része a végfok és a tápegység.
2017. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!