Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen telefont ajánlanátok,...

Milyen telefont ajánlanátok, kártyásan 20 000 ft- ért?

Figyelt kérdés

Ami elég megbízható, és futnak rajta a kissebb játékok.

És csak androidos érdekelne.



#telefont ajánlanátok #20 000 ft-ért #kártyásan?
2017. márc. 9. 23:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia 8-as vagyok húszezer alatt új teló nincs is,azok amiket írtam azok a világ legjobb olcsó telefonjai,tízenötezer körül beszerezhetőek használtan,és ezeken még a nagy játékok is futnak,szóval szerintem irány a jófogás.
2017. márc. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Alex Fly ***** válasza:

Az általad írt árkategóriában nincs olyan új telefon, amelyet nyugodt szívvel lehetne ajánlani.

A megbízható készülékek ennek kb. a duplájánál kezdődnek (pl. Vernee Thor 37000-ért).

Ha ennyi pénzed van és megbízhatót szeretnél, akkor a használt készülékek között nézz körül. Pár éves csúcsmodelleket már kapsz ilyen áron, ezek teljesítménye még ma is elfogadható és a minőségükre is odafigyeltek. Ha nem ragaszkodsz a full gyártói rendszerhez, a legfrissebb Android verziót rátelepítve egy jó ideig használható mobilod lehet.

2017. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

De anya pl 20 ezerért vett egy ajai g3 ast, és nagyon tetszik.

Szóval csak lehet 20 körül, újat beszerezni.

2017. márc. 24. 15:17
 14/14 Progresszor válasza:

Ja, van "új" 20k alatt.

[link]


Csak nehogy megvedd valamelyiket, inkább spórolj még egy kicsit.

2017. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!