Mit gondoltok a Nintendo Swich-ről megéri meg venni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez most legalább annyira nem éri meg, mint a Wii U nem érte meg. A gép az erejéhez és a játékkínálatához képest gyenge, megint teljesen elhanyagolja a third partyt, a kiegészítők is drágák hozzá, könnyen karcolódó műanyagból van. Egyszerűen rossz vétel. Várj vele az év végéig, milyen és mennyi játék lesz rá, de szerintem ez is teljesen kihagyható lesz, ha nem vagy atom nintendo fan.
2017. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyi pénzért már veszel egy PS4-et, ami lehet nem hordozható, de milliószor jobb élményt nyújt mint a switch.

Elhanyagolták a tervezést, szar a minősége (youtube-on már egy rakat videó van fent arról, hogy a dokk karcolja a kijelzőt), rossz az optimalizáció stb stb..

A TheVR videójában láttam (hallottam) hogy a Zelda, ami ugye elvileg egy saját játék lenne, 1080p-ben már nem fut úgy, ahogy kellene...

Hát...

Én biztos nem adnék érte annyi pénzt.

2017. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az előző hozzászólónak igaza van. Inkább már PS4 és amúgy ha mindenáron kell egy vársz fél évet és zuhan majd az ára pár 10-est
2017. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!