Milyen tabletet vegyek a lányomnak 11. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne legyen túl drága, de tudjon vele játszani.

2017. ápr. 8. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha lehet, ne 1Giga RAM memóriást. 💻
2017. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
10%
11 éves lánynak tablet? Komolyan mondom, nem normális az a szülő aki egy ötödikes, vagy hatodikas lánynak tabletet vesz. Inkább nevelted volna jól, és megértené hogy a tanulás a legfontosabb dolog ebben a korban, meg még egy jó darabig. Ha pedig nem ő szeretne, akkor inkább ne is vegyél, mert csak elrontod a gyereket.
2017. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmi konkrétumot nem irtál , se árba se képességbe. De egyet tudok javasolni, amit még magamnak is meg vennék.

[link]

Én innen vettem másfél éve egyet , nem ezt a márkát de azóta is tökéletes.

2017. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Chuwi tablet nem rossz. Ha mellette döntesz, ne felejtsd el a teljes OS-t és a drivereket lementeni. A sok alvariáns miatt nem egyszerű a visszaállitás ezek nélkül.
2017. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#2_es


Megérthető a háborgásod.

Ez természetes.

De ma már ez a korszak a természetes. (1961_70)


Már nem a Futrinka utca ami leköti a gyerekeket.


Sokat változott a világ. Nemde?


Mi is 5x_esek vagyuk, és nem tehetünk olyat, hogy leragadunk a korszakunkban.

Különben akkor Sanyi. 😉

Különben mi is tiszteljük a hagyományokat.

2017. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, h nem írtam konkrétumot, mert olyan nagy a választék, hogy márka nevet 100_at is írhattam volna.

😵

2017. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha mégis javasolhatok.


Ne tabletett vegyen.


Pl. Egy hagyományos családi látogatást a Campónába. Azon belül a Tropikáriumba, Budán. Örök élmény 😁

2017. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Semmilyet... Le leszek pontozva én is, tudom, de könyörgöm, egy kisgyereknek minek tablet?

Én 14 vagyok, de csak most kaptam egy normális telefont, eddig nem engedték...

2017. ápr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

2# ebben a korszakban normális, okos telefon stb....ki kell őket oktatni mit szabad és mit nem , nekem lányom van és tudom az internet világa nagyon veszélyes :(

Nekünk nem volt, az enyémeknek is van 11 évesen Samsung galaxi tab E 9.6 8g de lehet bővíteni is. Nekem eddig csak Samsung volt ez bevált.

2017. ápr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Értem én hogy manapság ez természetesnek számít, de könyörgöm, egy 11 éves kislánynak ha az anyja azt mondja hogy butaság, akkor el kell fogadnia. Egy 11 éves kislányra nagy hatással van egy tablet, és az internet. Könnyen befolyásolható, naiv, és még sorolhatnám, szerintem 14 év alatt senkinek nem kéne telefont/tabletet venni. Telefont maximum, de azt is csak ilyen gombosat, hogy telefonálni tudjon vele.
2017. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!