Megéri még xbox360at venni?

Figyelt kérdés
Sose volt még konzolom és a számítógépem sem túl erős szóval a 2007 óta megjelent játékok nem futnak.. Tudom hogy már nem mái vas az xbox360 de rengeteg olyan játék jelent meg rá amit szívesen kipróbálnék. Érdemes lenne megvenni? Mire azokat végig játszom nem kis idő. A későbbiekben még mindig vehetek egy ps4et vagy egy one-t. A kérdésem tehát hogy érdemes e megvenni azért hogy az eddigi játékokat végig játszam vagy mindenképp az újabb generációkat helyezzem előnybe? Köszönöm a válaszokat!

2017. ápr. 9. 11:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném, hogy leginkább azért vennék konzolt, hogy haverokkal tudjunk játszani. Tehát egy forma1 vagy éppen fifa parti.. ezzel együtt a kérdés változatlan, megéri megvenni?
2017. ápr. 9. 12:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, hogy nincs rá új játék akkor már nagyon olcsó a gép és a játékok is.
2017. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nagyon megéri. Olcsó a konzol is meg a katékok is. Én hamarosan fogok venni egy ps4-et, de annyi játék van még 360-on, amit szivesen végigjátszanék, h egy ideig nem lesz szükségem a ps4-re.
2017. ápr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
(Elozo vok) fifa17 megjelent 360-ra is szoval ez plusz pont
2017. ápr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ne vegyél!

Én is megvettem a hülye fejemmel 2 évvel ezelőtt és rájöttem, hogy nem megfelelő hosszútávú játszásra.

Szerintem gyűjtögess még egy picit és vegyél egy PS4-et!

PC meg ne is jusson eszedbe!

Rá fog menni a gatyád 2 éven belül, arról nem is beszélve, hogy amennyi pénzből te kihozol egy PS4 kaliberű PC-t.. háát az a PS4-nek a 6x-osa.

Ez az én véleményem, te úgy döntesz ahogy akarsz!

Remélem tudtam segíteni :D

2017. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!