Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri még xbox360at vásárolni?

Megéri még xbox360at vásárolni?

Figyelt kérdés
Úgy értem az új játékok is mennek még rajt akadás nélkül?Bírni fogja a rohamosan növekvő játék technológiákat?
2012. okt. 8. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit kiadnak rá az minden megy rajta akadás nélkül, ez nem PC.
2012. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ConiglioPiatto válasza:
viszont karácsony környékén vagy jövőre, generáció váltás várható a konzolok terén, ez egyszerűen azt jelenti, hogy kiadnak egy új Xbox-ot (xbox 720) és erre már nem fejlesztenek játékokat többet.
2012. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Az ugyan tény, hogy ezekre külön fejleszti a játékot és vannak esetek mikor pl. adott játék pc portja rossz, de azért most már mivel a pc-k hardverileg erősebbek elértünk oda, hogy hiába úgy csinálják egy konzol esetén, hogy ne fusson szarul attól még egy pc-hez mérten már nem tud olyan szép grafikát mutatni. Ha ez zavar várj az új generációig.
2012. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még idén biztos, hogy nem, de jövőre már kiadhatják az új Xbox-ot, de onnantól még fél évig biztos lesz rá játék, azután pedig le kell cserélni, mint a PS 2-t :D
2012. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!