Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S 16Gb, erre megfelelő...

IPhone 5S 16Gb, erre megfelelő egy átlag felhasználónak?

Figyelt kérdés

Most droisos vagyok de utalom már, meg szeretnék egy kis változatosságot.

Szval nekem 500kép lenne rajta, akkor 150zene(pár mix) 3-4videó ami max 1perces.

4játék max.

A Droidoson mindent amit használok az kintvan a háttérben, a menübe ha 1honapba 1X belépek. Mivel a ihponál nincs menü igy nekem ez megfelelő lenne? Meg Opera mini Fb messenger, ask.fm alkalmazás, ezek lennének rajta nagyjából.

Erre elég a 16gb?Elégedett lennék az iPhonnal? (ezlessz az első) És fülessel hogy szól? Sokat hallgatok ugy.

Tudom h nekem kell tudni h milyen teló kell de sztetek az iPhone ezeknek az elvárásoknak megfelelő? Nembánnám meg ha vennék.

Ja és NE GYERTEK A I6-AL MERT NEMÉRDEKEL S5 KELL!! és mielött mondanátok megvárom a 6ost hogy a 5Snek toljon az árából.



2014. aug. 21. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem fogsz benne csalódni. fülesre sem volt panaszom idáig hangzásban...bár valaki nagyon fikázza az earpods-ot...nincs vele semmi gond, de persze ha valaki sennheiserb_zi, akkor vesz egyet hozzá, és máris "jobban szól" :D
2014. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem előbb tanulj meg helyesen írni. Aztán gondolkodj milyen telefont akarsz. Mert nem mindegy, hogy s5, vagy 5s. Na, de a kérdésre visszatérve, nekem 8 gb-s 4s-em van, még az is elég. 16 gb-s meg pláne.
2014. aug. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne halogasd a vásárlást. Mert valószínűleg le fogják állítani a gyártását az 5s, 5c-nek ugyanúgy ahogy az 5-el tették. Maximum az 5s-t továbbgyártják 8gb-os verzióban, az pedig édeskevés.
2014. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!