Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Műholdas vétel esetén milyen...

Műholdas vétel esetén milyen fejet válasszak?

Figyelt kérdés

Úgy értem elég egy fej vagy kettő lenne jó?

Érdekelne még az is hogy milyen tükör kellene hozzá és egyéb kiegészítők, a beltéri ki van választva.



2017. ápr. 20. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs forgatod és kellene több műhold akkor jó a több fej főleg ha 1-2 műholdat akarsz fogni. Ha többet forgató kell. Fejből nem kell drága viszonylag legyen érzékeny azt ennyi. Ha több beltéri a terv vagy több tuneres akkor több kimenetes fej kell. Ennyi kb.
2017. ápr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Forgató nélkül nem lehet egynél többet fogni? Azért kérdem mert láttam olyan fejet amin kettő "vevő" volt.

Kettő beltéri lesz, de egyenlőre csak egy.

A beltéri az egy kombó lenne, erre gondoltam, pontosabban erre: [link] Azért ez mert jó nagy a képessége.

Fejnél meg erről beszéltem. [link]

2017. ápr. 20. 08:14
 3/3 anonim ***** válasza:

2 muhold esetén a a 2 fejnek eltérő irányba kell néznie.. Létezik tartó, es ilyenkor kell egy digitalis kapcsolot betenni ami kapcsolja a fejeket.

Én ezért vettem forgatót, azt a pár másodpercet kibirom ha váltok, és minden van :)


2 tuner ill beltéri esetén csak 2 kimenetes fejekkel érdemes szórakozni...

szóval 5 muholdnál 2 beltérinél 5 fej, minden fej 2 kimenetes és 2 db 5 csatornás kapcsoló kell.. De cserébe minden cuccon másik muhold nézhető :)

2017. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!