Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autót...

Szerintetek milyen autót válasszak első autónak?

Figyelt kérdés
Fiú vaok és vmi masszív kocsit szeretnék aminek van vmi megjelenése dr nem egy kis görkörit szeretnék az egyik lábamra hanem kb akkorát mint egy 320as bmw

2014. ápr. 8. 09:26
 1/9 dirtboy ***** válasza:
akkor vegyél 320as bmw-t vagy ha azt nem bírnád tankolni akkor 316ost,menni nem megy jól de kinézete nem rossz,csak aztán bírd szervizelni is
2014. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dörmögő ***** válasza:

Mondjuk ez?

[link]

2014. ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:))

Mondjuk levine egy szerény kis c 200 as ami tetszik

2014. ápr. 8. 10:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne, ha majd csak akkor vezetnél, ha eljutsz arra az értelmi szintre, hogy egy normális mondatot leírj.
2014. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Masszív kocsit szeretnél, oké. Megveszed, oké. Szervízelés, adó, egyebek, ezekről elgondolkodtál már?

Első autónak a BMW nem optimális megoldás, jó tudom, hogy gizdulni akarsz vele, de inkább maradj a realitások talaján. Mennyit szánnál egy első autóra?

Nekem egy G Astra volt az első, az elég masszív és minőségi autó.

2014. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha rám hallgatsz, akkor egy még menőbb kocsit újítasz be. Minek kicsinyeskednél egy hármas béemvével? Vegyél mindjárt egy hetest, vagy egy bálna mercit. Mitöbb, egy ferrárit. Hisz neked ez jár. Nehogy vegyél egy golfot amivel a normális fiatalok beérik, az őkirályságodnak lealacsonyító lenne.

Bár a "vaok" és a "vmi" szlenghez valójában sokkal jobban illene a görkori és egy pöttyös labda.

2014. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Amúgy én nem azt kérdeztem hogy hogy tudjátok kritizálni az .

de hát azért egy kezdő vezetőnek egy ferrári vagy egy bálna merci kicsit értékesebb

De apukám is g astrára gondolt :)

2014. ápr. 8. 18:09
 8/9 Dörmögő ***** válasza:
Én azért linkeltem be azt a mercit mert nem szabtál összeghatárt.
2014. ápr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
G Astra, vagy egy 2004 utáni Focus. Utóbbi rendkívül jól eltalált konstrukció.
2014. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!