Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asus nexus 7 tablet jó lenne...

Asus nexus 7 tablet jó lenne még ezekre a célokra ennyi pénzért?

Figyelt kérdés
Amire kellene:kisebb-nagyobb játékok,facebook,nessenger,instagram,viber,whatsapp,filmnézés,you tube, a lényeg az is lenne,hogy gyors legyen,erős legyen a wifije,illetve az akksija bírja(a tulaj elmondása szerint 8-9 órát tud produkálni,nem tudom ebböl mennyi igaz),ami az árát illeti 10000 ft-ért adná,ami szerintem nem drága(nem néztem mennyiért mennek ezek pontosan,de a tulaj azt mondta 15000-egy 8 gigás ez meg 16,szóval ez több,csak neki sürgős,a másik az,hogy hasonló specifikációkkal lenovo volt 15000-ért,ami szerintem gagyibb),ahhoz képest,hogy 16gb belső tárhelye van,android 7.0 van rajta,és még a doboza meg a többi része is meg van.Vajon megérné ez ezekre a célokra?A válaszokat köszönöm.

2017. ápr. 20. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nexus 7 10e forintert? Annak valami baja van. A 9 oras uzemido szemenszedett hazugsag, ennyi idosen kizartnak tartom.


Mindamellett azt tudd, hogy a Nexus tabletekbe nem lehet SD kartyat tenni, tehat a 16G tarhely az osszes, ami rendelkezesedre all appokra es adatokra.

2017. ápr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is bűzlik a dolog, ki tudod próbálni esetleg?
2017. ápr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma már kipróbáltam,semmi baja,csak a kijelzőn van pár karc,a gyári töltője nincs meg,meg ugye öt éves,de a sarkai,a háta,és a működése tökéletes,és mivel már kb ezren jelentkeztek érte ott hagytam neki előleget,hogy lássa komoly vevő vagyok,csak mondtam neki,hogy még kellene egy nap eldönteni,aztán majd holnap megyek érte,ha kell,amúgy szerintem,ha lenne valami baja be se vállalta volna személyes átvételt...
2017. ápr. 20. 23:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vedd meg
2017. ápr. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!