Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha 4k felbontásra van állítva...

Ha 4k felbontásra van állítva a TV, akkor a filmek számítógépről akadnak! De miért?

Figyelt kérdés

LG 49UH661V 4k TV-t vettem 2 napja és nem tudok rájönni mi lehet a probléma... PC-vel van összekötve:

Alaplap: ASROCK Z97 Extreme3

CPU: Intel Core i5-4690k (3,5Ghz)

RAM: Kingston 2x4 GB (DDR3 1600 Mhz)

VGA: MSI GeForce GTX 1060 Gaming X (6GB)

Op.rendszer: WINDOWS 10 Enterprise 64bit

Ha a TV-n 4k-ról (2160p) visszaveszem Full HD-ra (1080p) a felbontást, akkor teljesen simán fut a film, de ha visszaállítom, akkor vannak benne apró, de nagyon zavaró akadások, döccenések és ez nagyon idegesít!!!

A HDMI kábelre gondoltam, mert csak 1.4-es, de kipróbáltam egy 2.0-ással is és ugyanaz a helyzet! Pendrive-ról szépen lejátssza a Full HD filmeket a TV, 4k-s filmet még nem próbáltam, mert nincs akkora Pendrive-om! A PC-m lenne kevés!? Hát nem hiszem! Ötlet?


2017. ápr. 23. 11:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Tudást osztasz meg?

Azért ne túlozzunk már, hát azt sem veszed észre, ha nem kadenciahelyes a lejátszás, miről beszélsz...

2020. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

# 21

Akkor én sem tudom, miről beszélsz, ha nem sikerült értelmezni egyszerű szavakat. De nem ismétlem többször, nem én vagyok a gyógypedagógusod.

2020. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!