Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgató zenehallgat...

Írjon be egy nevet kérdése:

Milyen fejhallgató zenehallgatásra 0-35ezer forintért?

Figyelt kérdés

Az elképzelés: Olyan fejhallgató kellene, ami körülbelül olyan hangos, mint egy IPhone fülhallgató

(viszonyításképpen írtam oda). Szóval hangerőben erős, közepes basszussal rendelkező(Legyen basszusa, de ne szedje szét a magas hangokat), JÓ HANGMINŐSÉGGEL rendelkező fejhallgató kellene.

Amiket kinéztem: Kingston HyperX Cloud (azt írják róla hogy nem túl jól szól, szóval erről inkább lemondok...)

Skullcandy Grind Wireless (Kipróbáltam már egyszer, jól szól, de ha lehet még jobb kéne)

AKG AKÁRMELYIK(20 ezer forint fölött). A jelenlegi fejhallgatóm is egy AKG(K518LE), és nagyon szerettem, de nincs basszusa, és nekem már nagyon halk :(

Szóval főleg akg-t szeretnék. Nagyon sokat hallgatok zenét, és ezért kéne egy jó fejhallgató. Nagy hangerőn se torzítson, és lehet vezeték nélküli is, de csak 3,5-es jack bemenettel.Tudom, hogy sok a feltétel, de előre is köszönöm a válaszokat. :)



2017. ápr. 27. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Vezeték nélkülit feljebbi árkategóriában nézz, ha ilyen elvárásaid vannak vele szemben.

Ha teheted hallgass meg többet, ennyi pénzért biztos találsz, javasolni azért nem tudok mert a te fülednek kell megfeleljen és mivel nem 3000 Forintért vásárolnál, biztos találsz neked valót.

Egyébként arukereso.hu-nál is vannak egész értelmes vélemények, aminél látszik hogy ért hozzá az aki megfogalmazta, szóval ott is érdemes keresgélni.

De mindig az a legjobb, ha meg tudsz hallgatni párat, jobb üzletekben meglehet.

2017. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, továbbra is várom a válaszokat! Az Audio-Technicákat nézegettem, pontosan az ATH-M30x-et. Jókat írnak róla, de nem tudom hogy ki lehet e próbálni pl a media markt-ban :(
2017. ápr. 27. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!