Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autós Fm transmitterrel más...

Autós Fm transmitterrel más is járt így?

Figyelt kérdés

Mióta megszüntették a földi sugárzású rádióadókat azóta nem tudom használni,egyszerűen nem találja meg az autós rádió az adását. Most akkor ezeket a szerkezeteket lehet ki dobni a kukába ezek szerint?


Nem értem a dolgot hogy ha ez így van miköze a rádió adókhoz,ez egy független sugárzóeszköz aminek a jelét kellene hogy fogja a rádió ahogy eddig...nekem ez kicsit magas.



2017. ápr. 28. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Transzmittered romlott el, az enyém működik.
2017. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez jó hír mert akkor nem kell usb-s fejegységet vennem,de tényleg furcsa mód pont aznap döglött be mikor pl a class fm is megszűnt...akkor csak véletlen egybeesés lehet...köszi a választ! :-)
2017. ápr. 28. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig kéne működnie. Az autórádión beállítod kézzel a pontos frekvenciaszámot amire a transmitter sugároz és utána működnie kell! Ha annyira sem akar működni akkor vigyél oda egy kis kézi rádiót vagy a telefonod Fm rádióján próbáld meg behangolni a transmitter jelét működnie kéne. Ha meg nem akkor a transmitter kuka.
2017. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mióta megszüntették a földi sugárzású rádióadókat..."

Azt hiszem, valamiről lemaradtam.


Sokkal valószínűbb, hogy az antennádban, a rádiódban vagy a transzmitterben van a hiba.

2017. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:

Egyrészt a földi sugárzású rádió adókat nem szüntették meg. Ezt a marhaságot honnan veszed?


Másrészt a rádiódban lehet hogy megszűnt a földi sugárzású rádiók vételi lehetősége a transzmittereddel együtt, de ez egy lokális probléma lesz.

2017. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!