Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy hagyományos tv - m,...

Van egy hagyományos tv - m, nincs set top boxom. Hagyományos (szobaantennával) érdemes lenne-e próbálkoznom csatornát keresni a találás esélyével/reményével? Falu, Győrtől 16 km.

Figyelt kérdés
Ebben a házban nem tévéztem (nem is laktam itt - és más sem lakott itt), mióta bejött ez a set top boxos szisztéma.
2017. ápr. 29. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs már analóg adás. De próbáld meg. Azt mondják, hogy a "fehér zaj" amit hallani fogsz, az az ősrobbanás hangja.
2017. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Csak a zörejért próbáljam meg..?
2017. ápr. 29. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Kell egy vevő és egy tető antenna. Szoba antennával kicsi az esély.
2017. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:

A zaj nem az ősrobbanás zaja, inkább a félvezetők termikus zaja amit egy teljesen zárt Faraday kalitkában is produkál a készülék.


Hivatalosan országos szinten analóg földi sugárzás valóban nincs, de ettől még sugározhat regionális adó analóg jelet a környéken. Szét kell nézni, de sokat ne várj ettől.


Vegyél egy mindigTV vételre alkalmas beltérit. Előfizetés nélkül pár digitális csatorna fogható lesz.

2017. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
probálkozhatsz, nem kerul semmibe, viszont nem fox találni semmit. Venni kell egy set top boxot, min. kb. 5e ft, azzal bejön pár ingyenes csatorna
2017. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem veszek egy set top boxot. Eddig azért nem vettem, mert nem laktam itt - ha meg itt laktam, nem akartam tévézni. De most majd fogok akarni, mert sokat leszek itt (azt csak remény - hogy ne kelljen sokat itt lennem).
2017. ápr. 29. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!