Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erősítő autóba? Vagy mi lenne...

Erősítő autóba? Vagy mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Adott egy Akai rádió max 4x45W kimeneti teljesítménnyel.

És 2x 120W hangszóró van hátul az autóban.

Nos az lenne a problémám hogy 3/4 hangerőnél torzít, illetve nagyon kevés basszust ad.

Ha vennék bele egy autós erősítőt akkor normálisan szólna?

Vagy mi lenne a jobb megoldás? köszi



2017. máj. 8. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Lecserélni a rádiót kezdésnek.
2017. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érzékeny hangszorok kellenek bele és egy komolyabb fejegyszég

Én sokat vacakoltam erősítőkkel , de egy hangmérnök barátom nyaggatására meg csináltuk és tényleg sokkal jobb

4 darab 90db-es kenwood hangszoro van plusz hátul egy 90db-es reflex mélynyomó egy 2din-es pioneer spha-da-01 halytja és elég ha annyit mondok hogy a kis kombi skodával 2 év alatt 6 első díjat hoztam el a legszebben szoló hifi kategoriában nem mondom hogy sok basszust ad de a maxra tekerve a tükrök remegnek mint az állat és párszor meg jegyezték civilek és rendőrök is hogy az utca végéről hallani lehet hogy merre járok :)

Ha jobban érdekel a handrendszer építés akkor írj privátot .

2017. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!