Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket válasszam xbox vagy pc?

Melyiket válasszam xbox vagy pc?

Figyelt kérdés
Nemtudom eldönteni ,hogy melyiket válasszam .Egy asztali számítógépen gondolkoztam ,olyan 180000-200000 forint között Igazából jobban csak játékra használnám.Jobban megérné egy xbox -onet venni 60000 ft.De abba sajnos kell venni külön minden játékot ami nemolcsó .Melyiket érné meg választani?
2017. máj. 11. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak játszani akarsz inkább a konzolt vedd meg azzal pár évig biztos nem lesz bajod. A programokat meg tudod venni olcsobban online és a felhőből bármikor letöltheted. Ameddig garanciális a gép addig kicserélik ingyen az irányító padod is. Nem javitgatják újat kapsz. A pc-t állandóan építgetni kell ha azt akarod hogy fusanak az új játékok is, a konzol eleve ki van hegyezve a játékra nem kell sz@rakodni vele.
2017. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég rakattam össze egy nagyon jó pc-t játékra de még az üzletben is mondták hogy inkább konzolt vegyek ha csak játékra kell, de nekem másra is kell szóval ha csak játékra kell akkor konzol.
2017. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De számítógépen akár ingyen is letudnám tölteni az összes játékot . De xboxon megkell venni és ha vennék mondjuk 10 játékot árilag ugyanott lennék mint most...
2017. máj. 11. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit játszol. A PCn a gép a nagyobb össze, de ha torrentezel akkor a játék nulla. Konzolon sajnos a legtöbb játék 15-20e.
2017. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld pacsi...Jöhetnek meg válaszok
2017. máj. 12. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!